2
26.12.2020
Ercüment Ovalı'nın Kokteyl Antikor İle Koronavirüsü Atlattım İddiaları
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   gulfemkaya
   Ercüment Ovalı, “İlaç olarak şu anda dünyada 3 ilaç önemli gelişmeler gösteriyor. Bir de bizim yaptığımız kokteyl antikor var, Bakanlık buna ruhsat vermedi ama ben koronavirüs oldum, 5 gün önce. Akciğerlerim tutuldu, diğer ilaçların etkinliğine inanmıyorum ve reddettim. Kokteyl antikor ile akciğerlerim 72 saatte tertemiz oldu, 5. günde evime döndüm” diye bir açıklama yapmış.
   https://www.yenicaggazetesi.com.tr/ercument-ovali-da-koronaya-yakalandi-cigerlerine-inen-virusu-iki-gunde-nasil-yok-ett-324347h.htm
   Kaynak
   Bence bu açıklama Türkiye'nin bilim alanında neden gelişemediğinin çok açık bir örneği. Bilmeyenler için kendisi aşı ve ilaç çalışmalarında faaliyet gösteren bir profesör doktor. İçinde bulunduğumuz koşullar altında aylardır aşı çalışması yapan ülkeler ve yaptıkları çalışmaları defalarca bilimsel olarak yayınlayan insanların yanında ben kendi ilacımı yaptım çok işe yarıyor size de öneririm mantalitesi gerçekten çok üzücü. Bu haberi gördükten sonra bizde belki bir karşılığı olmuyor ama kimi insanlar umutlanıyor, uygulamak isteyecekler belki de. Tamamen kendini ortaya çıkarmak, reklam yapmak için yapılmış bir hareket olduğunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz konu hakkında?
    busrawasheree
    hay Allah'ım yaw birbirinizi takip etsenize biz açsak başlık birleşir
    /
    0

    Tarihe Göre

    İçerik bulunamadı.