Erasmus'tan Dönenler Neden Sürekli Orada Yaşadıklarını Anlatıyor
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arasserin
   Arkadaşlar iyi akşamlar herkese. Çok merak ettiğim bir soru var. Millet erasmus ya da work and travel'dan döndükten sonra sürekli olarak bir yurt dışı ve Türkiye kıyası yaptıktan sonra orada yaşadıklarıyla bizi boğuyorlar. Geçen sene son erasmus yaşayan o efsane nesilden bir arkadaşım hala bizi erasmus anıları boğmaya devam ediyor da... Tamam çok güzel bir tecrübe bunu kesinlikle kabul ediyorum. Ben de kesinlikle yurt dışına çıkmak, gezmek, erasmus yapmak isterim ama bunun yıllarca gözümüze sokulmasını anlamıyorum. Bunun altında yatan sebep acaba Türkiye'de doğru düzgün üniversite hayatı yaşamayıp birden müthiş imkanlara mı kavuşmak? Cidden sebebini çok merak ediyorum. Daha önce gitmiş olan arkadaşlar da cevaplandırırsa çok sevinirim.
    mrs_furby
    Sorsalar anlatırsın da öteki türlüsü komik bence.
     bisosyolog
     Çünkü Avrupa Türkiye’de yaşayanlar fazlaca büyüleyici geliyor. Ayağını yola atan yayaya duran araçlar gibi. O da hep anlatılır. Hem çok ilginçler hem de daha medeniler.
      pelincikk
      Neden olucak ki lafım herkese değil tabi genelleme yapmak doğru olmaz. Hava atmak için olabilir. Görmemiş bi yurt dışına çıkmıştır yada anlatıp duruyodur. 🙄 Şu ihtimalde var tabi, çok eğelenmiştir herkese anlatmak anılarından bahsetmek istiyodur🙂
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.