Erasmus Muharrem
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   Twitter'da "Enayi" lakaplı derbeder, 7 sene süren sanal ilişkisi sonrasında "Erasmus Muharrem" abimiz "Öykü" isimli manitasını ayıklıyor. Ben yedi senede bi kere bile öpemedim, bu adam bunu nasıl başardı ulan diyerek yaşadığı duygusal şiddeti gözler önüne seriyor. Hüzünlü bi hikaye ama tarafım Erasmus Muharrem. Twitter efsaneleri arasına giren muazzam flood burada. Gücü yeten okusun.
   https://twitter.com/oykunun_enayisi/status/1279130028773650433
   https://twitter.com/oykunun_enayisi/status/1279130028773650433
    djsinemovic
    Konudan bağımsız Öykü Erasmusta da Muharrem bulmazsın be kızım.. Yok muydu bi Paul Maul bişey?
     meyvesebze
     Sinirlerim bozuldu okurken Muharremi es gec Oykude batmis bi batakliga Ama bu Enayi kesinlikle hasta.Hasta kelimesi az bile
      lovewkoko
      tek kelime ile muharremciyiz. 7 senede 4 kez buluşmuş adam ağlayıp duruyor. kendine gelsene olum aloooo. etrafına bak ne bu amksiyete krizleri. yakışıyor mu sana enayi?
       moonlight3rd
       Çok tanıdık.
        utumasasiilekayanadam
        Kız en iyisini yapmış, bu pedofili ruhlu ibne takıntı haline getirmiş kızı. Muharremi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.
         dipsiz
         Olay nedir, kısaca özet geçseniz valla çok merak ettim ama okumaya zamanım yok. Arkadaş bekliyor.
          tc-atilla-bayimli
          enayi öpememişse kızın arayayışa girmesi normal abla bakmış olmuyor yoluna çıkmış
           tsukyomi
           Okumayı seven bir insan olan beni bile sıktı, önemli bölümleri okudum sadece. Öykü, Muharrem'e şükür namazı kıl, ne bileyim İncirlik Üssü'nü falan aç yoksa bu Enayi'den başka türlü kurtulabileceğini sanmazdım. Erasmus'ta da Türk bulabilmen gözlerimi yaşarttı. Artık bahtsız bedevi misin, şanslı mısın bilemedim.
            madashell
            bu adam bunu günlerce süren bir çalışma sonrası yazmış. emek vermiş. manyağa bağlamış artık. şuursuz bir şekilde acı denizinde yüzmüş. konuşma tarzına bakılırsa kocaman adam "awwwww muç muç" olmuş. kıza bağlanmamış tapmış. yani bu demek oluyor ki (afedersiniz) "böyle" seveni s*kerler. bu çok açık.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.