Ensonhaber'deki Mide Bulandırıcı Ege Depremi Yorumları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   Böyle insanlarla yaşadığım için utanç duymama sebep olmuştur. CHP düşünsün demek nasıl bi kafanın ürünü... Çok fena küfür edesim var dio, çok fazla...
    me_out_bye
    Bunlar ya sahte. Paralı bilinçli bu işi yapan troller gibi bir şey. Bilerek bir algı oluşturup insanları ayrıştırma kavga çıkartma derdinler ? Ya ? Ya da gerçekten içimizde sağda solda her yerde böyle embesillerle yaşıyoruz maalesef ama bilgin yok. Dıştan bakınca bişeye benziyor gibi işte ? Dışa önem vermiş tıraşıni olmuş saçını yaptırmış ama BOK OĞLU BOK içi. Çürük. 🤔🤷🏻‍♂️. Kutuplaşma sevdalısı garip insanlar. Ülkenin anasını ağlattınız zaten kutuplaşa kutuplaşa. Hala mı devam ? Bir felaket olunca, geçmiş olsun denilir çeneni kapatırsın. O an o olay onemlidir. Can derdi. Taraftarcılığın manası yoktur. A takımıydı B takımıydı ? Bok püsür işler. O olay telafi edilir. Daha sonra tekrar ne bok yiyorsan küçük kavgalarına dönersin hadi çok istiyosan onsuz yaşayamiyorsan. Ama bu terbiyesizlik. İnsanlıktan nasibini almamış olmamak. Yıkılan binalar (ev)(insanın en değerli şeyi yaşadığı yer) gidiyor. Canına malına evladına ana babasına akrabasına komşusuna zarar geliyor yaralanıyor ? Ve bu duruma seviniyorlar ? ? ? (???????) Yorum yok. Bu ülkeye tekrar bir format lazım. Zira bu böyle gitmez bir yere varamayız. Aklı yok kendini yetiştirmemiş ama hepsinin fikri yorumu var. Her ağızdan bir sidik yarıştırma nefret söylemi çıkıyor ? Tarafsız olarak bakıyorum ve yorumluyorum : Gayet berbat bir toplum. /durum. Hiç hoş değil. Gelişmeniz dileğiyle. Bari küçük yavrucaklara böyle bok dünya bırakmayın. Onlara yazık..
     cinayetvaraga
     Yüzünüze tükürsek bile az gelir. Yazıklar olsun!
      amakafamiznasiguzel1
      allahın belaları. edecek küfür bulamıyorum artık... şerefsizler
       ahpte-pateh
       Yorumlar özet: Götveren beyanıdır.
        saygikopat
        soğuk tarafını sokmaktaki amaç sıcak tarafından tutup çıkaramasın diye
         saygikopat
         60 cmlik demiri kizdiracan soğuk tarafını sokacan bunlara ...
          samyeli90
          Allah boyunuzu devirsin
           roar
           Şaşırtıyor mu artık beni bu görüntüler? Şaşırtmıyor. Bu ülkenin en büyük sorunu körü körüne inanıp kendi içinde barındırdıkları ahlaksızlıklarını başka birileri üzerinden değerlendirip ahlaksızlık altında iğrençleşmek. Ahlaksızlık olarak görüp felaketleri buna sebep gösterince ne geçiyor ellerine? Ne elde edebiliyorlar? Hiçbir şey. Sadece kendi içlerinde barındırdıkları pis düşünceleri çıkartıyorlar ortaya. Fazlası değil.
            bendemistimama
            "Ensonhaber"in kendisi mide bulandiriyor zaten bide yorumlari okuyarak vaktinizi ve sinirlerinizi bosa harcamayin
             rocknrollbabe
             Şu yorumları yapanların yatacak yeri yok resmen bu nasıl bir beyin
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.