Engelli Biriyle Evlenir miydiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   silmarillion
   Engel çok geniş bir kavram tabi içinde otizm, manik-depresyon, ampüte insanlar, topal ya da tekerlekli sandalyeye mahkum olanlar, işitme, görme engeli olanlar, görme ya da duyma azlığı olanlar diye uzayıp giden bir liste.. Ben hayatını asgari koşullar altında normal şekilde sürdürebilen bir insansa engelli biriyle evlenebilirdim. Çok hassas olan bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?
    abdes_terligi
    seviyorsam evlenirim tabi neden olmasın
     patronicee
     Var öyle bir geçmişim. Lise zamanlarımda Bi düğün ortamında çikolata ikram eden Bi çocuğa vurulmuştum. Gittim ona hislerimi anlattım çocuk bana el kol hareketi yaptı meğerse ben duyamıyorum diyormuş😄ablasını buldum, getirip tercüme ettirdim ama çocuk beni istemedi. Olmaz dedi çocuk anlayamayız birbirimizi dedi, annesine gittim hislerimi söyledim kadın havalara uçtu🤣 hemen gelini ilan etti beni ama şrfsz pimapenci Adem istemedi beni.
      muzlu-pasta
      bir kere doğuştan bir gözü görmeyen bir erkek arkadaşım olmuştu sayılırsa o var arada sevgi olduktan sonra önemi yok engellerin
       sihirbaz
       neden evlenmiyim , evlenerim sevdikten sonra sınır yok bana
        coronavirus
        Evlenmezdim.
         bozukklavye
         sen istesen bile çevren istemiyor. zorluklara dayanacak psikoloji olmalı iki tarafta da
          sedefartuny
          Bunu mevzu bahis dahi etmek çok acınası bir durum değil mi asıl engel bunu düşünenin beyninde. Başka da bir şey demiyorum tabii ki de bunu asla dert etmez ve evlenirdim.
           blondewitch
           Pat diye evet demek istiyorum çünkü onlar da insan ve hepimiz kadar sevilme hakları var. Ama büyük konuşmayayım, zor bir psikoloji.
            cilekli_tursu48
            gözü görmediği için karıştırmıştir belki 🥺
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.