Enes Batur'un Meclise Davet Edilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hayalurunu
   youtuber enes batur meclise davet edilmiş. hangi sıfatla ediliyor anlamadım ama sırf birisinin çok takipçisi varsa dijital dünyayı anlatacak kişi o mu olmalı? oldu olacak şeyma subaşı'nı çağırsaydınız. onun da takipçisi var milyonlarca. chp bazen gerçekten çok kötü yönetildiğini düşünüyorum.
   https://tr.sputniknews.com/turkiye/202105241044570699-meclis-sosyal-medya-fenomeni-enes-baturu-dinleyecek/
   https://tr.sputniknews.com/turkiye/202105241044570699-meclis-sosyal-medya-fenomeni-enes-baturu-dinleyecek/
    disi.ejderya
    Evet arkadaşlar kanalima hosgeldiniz 👊. Bugun size bir ülkenin ağzına nasil sicilir onu gosterecez.
     absurdizm
     en uzun süredir o var diye biliyorum. bence mantıklı
      patiklipengui
      Bakkal Mahmut abi daha iyi siyasetçi olur. Hiç olmazsa ekonomi ile haşır neşir.
       tsukyomi
       İşi bilmiyorsunuz işi. Beni davet etsenize kızıllık getireyim oraya (ve tabi malum kısmın suratına), bunu da mı ben söyleyeyim yani..
        me_out_bye
        Meclis zaten bunakları dinler böyle parası olan bi bk olmayan popüler isimleri dinler. Yanmışız biz. Türk gençliği sana diyorum ACİL BİR ŞEYLER YAP ! KENDİN YAPMAK ZORUNDASIN BAŞKASINDAN FAYDA YOK. YOKSA BU APTALLARIN ARASINDA APTALCA HAYAT YAŞAMAYA MAHKUM KALACAKSIN... Dingonun ahırı ülkesi.
         myheartofstereo
         enes batuuur meeclis buduuur enes batuur
          eski_bi_tanidik
          Ülke bok yoluna gidiyeahh Beyninizi skiyim sizin. chp ymis zaten 🤣 sığ beyinliler. Enes batur cagirmalarındaki amaç z kuşağının gönlünü fethetmek. Böyle hiçbir emek vermeden zengin olmus popi kültür kölesi insanlsri davet ediyorlar. Hala da CHP ye oy verenlerin aklını skiyim ben. Bu kadar da açık oynamazsiniz insanları enayi yerine koyuyorsunuz galiba. Bu kadar saf olamazsınız lütfen ama. Neden böyle insanları one çıkararak böyle çalışmadan hakkıyla emek verip güzel yerlere gelmiş insanları çıkarmıyorlar? Niye emeği desteklemiyorlar? Böylelerini destekleyerek böyle olmak isteyenleri cogaltarak ozendirerek okumayı yazmayı herkes boş olarak gösteriyorlar. Gerçi turkiyede okuyup yazınca ne olabiliyorsun ki demi?
           asit
           Oynanan oyunları mı anlatacakmış ?
            583-1
            Nevşin Mengü'nün canlı yayını geldi aklıma. Sedat Peker'in Son Videosu ve Devletin Zirvesindeki Sessizlik diye başlık açıp jahrein ile konuşmuştu. Şimdi de bu. Terörle mücadele diye mithrain çıkar yakında tvye:))
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.