Enes Batur Ecenaz Üçer Birlikteliği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   İnsan gerçekten hayret ediyor. Hayırlı olsun diyelim. Haberin veriliş şekli de mükemmel olmuş. Milyon dolarlık araba falan.
   https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1296363014225121280
   https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1296363014225121280
    me_out_bye
    Bu çocuk bu hayatı hak etmiyor. -- Biraz karakter sahibi olsa o araba binerken bunu düşünür ve ona göre davranırdı ama hiç bir değişim yok kendisinde. Daha beter.. Para insanı bozae dedikleri şey bu olsa gerek. Milyon tane bebenin seni seviyorum diye hoş duyguları gönlünden kopan 2 3 kuruşla aldın o parayı. Bunu bil bak abisi. -- Eski kız arkadaşı tatlı hoş bir insandı ama hayırlısı. Parayı bulup bozulan insanların diğer bir aktiviteside budur. Herkesi satabilirler. Güven olmaz. Yaşasın bakalım bu m4l dünyada. Ne diyelim. 🤷🏻‍♂️. 🤨. Sessizlik. -- Düşün yani. Microsoft'un sahibi şu an pc mizde aletlerimizde kullandığımız şeyin temeline can veren insanda bu arabaya biniyor ? O da zengin ? Bu ağzına salatalık sokup burnunu yüzünü bantlayan peltek konuşan vellet , şaklabanlık yaparak buralarara gelen kişide aynı arabaya biniyir. O da zengin. Alsana dünya adeleti. 😅 Böyle m4l bir ortam. Her an her saçmalık olabilir.
     comandantee
     Kimsenin ne kadar maaş aldığı diğer insanları ilgilendirmez fakat burada şöyle bir durum var:Doktorların,Polislerin,Avukatların bu tarz insanlardan daha düşük maaş alması.(Emek gerektiren, insanın ve toplumun huzur içinde yaşamasını sağlayan mesleklerden bahsediyorum)Bu konuda youtuberları suçlamak doğru olmaz maalesef sistem böyle.Kısacası çoğu kişi emeğinin karşılığını alamıyor
      zimbo
      Para parayla sevgili olur anlarım da bu zeka yoksununa nasıl bakıyor bu güzel kadın hala anlamıyorum
       patsosever12
       10 milyon aboneyi doğukan adal bile daha çok hakediyo oturduğu yerden prim yaparak emek harcamadan şov yapmak için milyonluk arabalar alan bi p***venk yerine bunu hakeden tertemiz insanlar vardı 10milyon veledin peşinde enes abi enes abi diye gezen kaç tane m4 l görürsünüz
        roar
        Ben birinin ikinci ve üçüncü sevgililerine bakıp sevdiği genel profili oluşturuyorum. Bu çocuk sarışın seviyor aga.
         benita
         Bu çocuk tam olarak ne?
          cokbilmisdegilcokbilen
          Kadının kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok
           detokssuyu
           Bir Ecenaz eksikti onu da tanıdık çok iyi oldu. Ne kadar işe yaramaz insan varsa tanımış olduk. Bu insanları gözümüze gözüme sokmayın artık yeter.
            peripedia
            Ee nerede haber değeri? Gerçekten her gün bu insanlara maruz kalmaktan o kadar sıkıldım ki. Birde kendileri biz kanal değiliz, bizi izlemeyi, takip etmeyi siz tercih ediyorsunuz diyorlar. Haber okumayalım mu? Her yerdesiniz maşallah her.
             aslium91
             itici pez*v*nk.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.