18
20.8.2020
Enes Batur Ecenaz Üçer Birlikteliği
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   lovewkoko
   İnsan gerçekten hayret ediyor. Hayırlı olsun diyelim. Haberin veriliş şekli de mükemmel olmuş. Milyon dolarlık araba falan.
   https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1296363014225121280
   https://twitter.com/kadrajmagazin/status/1296363014225121280
    me_out_bye
    Bu çocuk bu hayatı hak etmiyor. -- Biraz karakter sahibi olsa o araba binerken bunu düşünür ve ona göre davranırdı ama hiç bir değişim yok kendisinde. Daha beter.. Para insanı bozae dedikleri şey bu olsa gerek. Milyon tane bebenin seni seviyorum diye hoş duyguları gönlünden kopan 2 3 kuruşla aldın o parayı. Bunu bil bak abisi. -- Eski kız arkadaşı tatlı hoş bir insandı ama hayırlısı. Parayı bulup bozulan insanların diğer bir aktiviteside budur. Herkesi satabilirler. Güven olmaz. Yaşasın bakalım bu m4l dünyada. Ne diyelim. 🤷🏻‍♂️. 🤨. Sessizlik. -- Düşün yani. Microsoft'un sahibi şu an pc mizde aletlerimizde kullandığımız şeyin temeline can veren insanda bu arabaya biniyor ? O da zengin ? Bu ağzına salatalık sokup burnunu yüzünü bantlayan peltek konuşan vellet , şaklabanlık yaparak buralarara gelen kişide aynı arabaya biniyir. O da zengin. Alsana dünya adeleti. 😅 Böyle m4l bir ortam. Her an her saçmalık olabilir.
     benita
     Bu çocuk tam olarak ne?
      ilsasilem
      avam kadın avam erkek 👌
       paarantez
        roar
        Ben birinin ikinci ve üçüncü sevgililerine bakıp sevdiği genel profili oluşturuyorum. Bu çocuk sarışın seviyor aga.
         okadin
         Milyon dolarlık arabaya biniş görüntülerine bakma şansım oldu. Üzgünüm ama çok eğreti geldi gözüme. Hak, adalet, azim, çalışma mevzularını bir yana bırakarak bir ebeveyn bakışı ile değerlendirmek istiyorum. Bu yaşlarda iki gencin o arabaya sahip olması, hayattaki birçok hazzı tadabiliyor olmaları bana sağlıklı gelmiyor. Enes'in hayattaki amacı ne olabilir şu an? Bu arabanın daha iyisine sahip olmak mı?
          aslium91
          itici pez*v*nk.
           peripedia
           Ee nerede haber değeri? Gerçekten her gün bu insanlara maruz kalmaktan o kadar sıkıldım ki. Birde kendileri biz kanal değiliz, bizi izlemeyi, takip etmeyi siz tercih ediyorsunuz diyorlar. Haber okumayalım mu? Her yerdesiniz maşallah her.
            detokssuyu
            Bir Ecenaz eksikti onu da tanıdık çok iyi oldu. Ne kadar işe yaramaz insan varsa tanımış olduk. Bu insanları gözümüze gözüme sokmayın artık yeter.
             patsosever12
             10 milyon aboneyi doğukan adal bile daha çok hakediyo oturduğu yerden prim yaparak emek harcamadan şov yapmak için milyonluk arabalar alan bi p***venk yerine bunu hakeden tertemiz insanlar vardı 10milyon veledin peşinde enes abi enes abi diye gezen kaç tane m4 l görürsünüz
              comandantee
              Kimsenin ne kadar maaş aldığı diğer insanları ilgilendirmez fakat burada şöyle bir durum var:Doktorların,Polislerin,Avukatların bu tarz insanlardan daha düşük maaş alması.(Emek gerektiren, insanın ve toplumun huzur içinde yaşamasını sağlayan mesleklerden bahsediyorum)Bu konuda youtuberları suçlamak doğru olmaz maalesef sistem böyle.Kısacası çoğu kişi emeğinin karşılığını alamıyor
               zimbo
               Para parayla sevgili olur anlarım da bu zeka yoksununa nasıl bakıyor bu güzel kadın hala anlamıyorum
                cokbilmisdegilcokbilen
                Kadının kim olduğuna dair hiçbir fikrim yok
                /
                0

                Tarihe Göre

                İçerik bulunamadı.