Enayi Misin?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kejnedar
   Enayi miyim? Hemde en alası. Çünkü beni kullandıklarını bile bile hala kullandirtmaya devam edebiliyorum kendimi.aslinda onlar farkında değilim sanıyorlar ama maalesef farkındayım.ama yakıştıramıyorum bunu onlara. İnsanların bu rütbe alcalabilmesi korkutuyor beni yinede hep bekle diyorum kendime.sonuc her zaman aynı arkadaş sevgili farketmeksizin işi bitince sizinle kesiyor bağı bu seferde yine üzülen taraf ben oluyorum.sanirim ben iflah olmaz bir enayiyim.
    marlyn
    bir yazı vardı burada enayi olmanın iyi olduğu ile alakalı okuyordum başlığı koyan açıklamayı silmiş
     sairsel
     Eh biraz sayılırım he he 😁
      damarcibasi
      Çömezlerden birinin diğerinden çok nöbeti olmasın diye artık günü kendine yazan adamım ben. Enayi miyim?? Hem de dik alası. Hatta daha az önce ücretli hastanın ameliyatını beraber çalıştığımız arkadaşa girdirdim ev taşıyor ihtiyacı var diye. Var mı arttıran?
       me_out_bye
       Saf diyelim.
        visnelikapkek
        İyi bir insan olursan sevilmezsin kullanılırsın
         avcikizhamide
         Kovalar enayi olmaz,olamaz
          disi.ejderya
          Hemde en önde bayrak tutanindanim... Ben fedakarlık yaptigimi düşünürken bunu defalarca kullanıp enayi yerine konulmak. Dur az daha bineyim sırtına diye bakan insanlar tarafından suistimal edilen bir duygudur. Bir bakmışsın fedakar değil enayi oluvermisiz...
           terliklihayvan
           eğer bir durujm karşısında kendinizi enayi gibi hissediyorsanız evet enayisiniz. eğer böyle hissetmiyorsanız mutlu bile olabilirsiniz :)
            tonik
            kayseriliyim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.