En Zor Zamanlarını Tek Başına Atlatabilen İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   climax
   Bu insanlar genellikle ayaklarına beton döktüğü halde dünyanın en özgür, en bağımsız insanıdır ve kimseye muhtaç değildir. hayatının kalan zamanlarını sonu olmayan nötrlükle geçirecek insandır en önemlisi de bence duyguların üzerinde sağladığı kontroldür. Kısacası insanların bencilliğini görmüştür diyebilir miyiz?
    vurz
    Diyebiliriz,sorun bana derim, cunku bu kisi benim. Bu da galerimdeki motivasyon görsellerimden biridir. 😌
     ladyfierce
     Aslında insanların bencilliğini görmekten ziyade, büyüdükçe anlıyoruz ki herkesin birçok derdi var. Bu yüzden kendi sorunlarımızın üstesinden kendimiz gelmeyi öğreniyoruz. Ve bu hepimizin bir nokta da öğrenmesi gereken bi durum.
      tsukyomi
      Atom bombası yemeye benzer bu durum. Bomba tam kalbine düşmüştür. Önce insanların yaydığı şerefsizlik radyasyonundan zehirlenirsin, sonra toparlanıp onarmaya başlarsın. Yeni binalar, yeni yaşam yerleri inşa edersin kendi kendine. Ama bombanın düştüğü yerde ot bitmez artık, ayrıca o radyasyon sana mis gibi bir tümör hediye etmiştir. Ayakta durmaya çalıştıkça, açıldıkça gizli gizli büyür o tümör. Leş bir şeydir aslında da, kendimizi kandırmayı seviyoruz işte.
       thetalentedmrripley
       Güçlülük mü, zayıflık mı, özgürlük mü, kendi içinde tutsak olmak mı bilemem ama öyle olması gerekti ve öyle oldu. Buna bir anlam yüklemiyorum, sadece çocukluğumdan beri böyleydi böyle de olmaya devam edecek.
        palmiye
        Hep öyleydi, şuan da öyle, öyle de olacak.
         irmak676
         İlk seneyi tek başıma geçirdim, insanlara anlatamıyodum ama artık bi kısmını anlatabiliyorum.
          cinayetvaraga
          hayat dayattı. başka yolu yoktu.
           diocubacito
           Metallica dinleye dinleye atlatılır
            caresizcare
            Ben böyleyim kimseye ihtiyacım yok zor zamanlarımda Bencillik konusu ise Bizi bu karaktere büründüren insanlar olmalı bence Yine bencil bensem okeyyy
             kaaninteyzesi
             Kimsenin kimseye faydası yok insanın en yakını yine kendisi. Annen baban bile gecyee kadar destek olur gece gelince uyur bu böyle. İçindeki fırtınayı kimse bilmez durduramaz.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.