53
10.1.2021
En Zor Zamanlarını Tek Başına Atlatabilen İnsan
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   climax
   Bu insanlar genellikle ayaklarına beton döktüğü halde dünyanın en özgür, en bağımsız insanıdır ve kimseye muhtaç değildir. hayatının kalan zamanlarını sonu olmayan nötrlükle geçirecek insandır en önemlisi de bence duyguların üzerinde sağladığı kontroldür. Kısacası insanların bencilliğini görmüştür diyebilir miyiz?
    irmak676
    İlk seneyi tek başıma geçirdim, insanlara anlatamıyodum ama artık bi kısmını anlatabiliyorum.
     benita
     Mecburen öğrendim
      vurz
      Diyebiliriz,sorun bana derim, cunku bu kisi benim. Bu da galerimdeki motivasyon görsellerimden biridir. 😌
       palmiye
       Hep öyleydi, şuan da öyle, öyle de olacak.
        mrs_furby
        Kimseye eyw olmayandır. Biraz kabaca ama öyle gibi.
         diocubacito
         Metallica dinleye dinleye atlatılır
          gregory_
          Nasilsa geçer zor zamanlar , sevdigin insanlari da baymamak lazim.
           nickimdebileolmaz
            cinayetvaraga
            hayat dayattı. başka yolu yoktu.
             thetalentedmrripley
             Güçlülük mü, zayıflık mı, özgürlük mü, kendi içinde tutsak olmak mı bilemem ama öyle olması gerekti ve öyle oldu. Buna bir anlam yüklemiyorum, sadece çocukluğumdan beri böyleydi böyle de olmaya devam edecek.
              tsukyomi
              Atom bombası yemeye benzer bu durum. Bomba tam kalbine düşmüştür. Önce insanların yaydığı şerefsizlik radyasyonundan zehirlenirsin, sonra toparlanıp onarmaya başlarsın. Yeni binalar, yeni yaşam yerleri inşa edersin kendi kendine. Ama bombanın düştüğü yerde ot bitmez artık, ayrıca o radyasyon sana mis gibi bir tümör hediye etmiştir. Ayakta durmaya çalıştıkça, açıldıkça gizli gizli büyür o tümör. Leş bir şeydir aslında da, kendimizi kandırmayı seviyoruz işte.
               ladyfierce
               Aslında insanların bencilliğini görmekten ziyade, büyüdükçe anlıyoruz ki herkesin birçok derdi var. Bu yüzden kendi sorunlarımızın üstesinden kendimiz gelmeyi öğreniyoruz. Ve bu hepimizin bir nokta da öğrenmesi gereken bi durum.
                eski_bi_tanidik
                İnsanlar gerçekten tam da o zamanlarda yanından gidiyorlar. Yani ben düştüğüm zamanlarda yanımda olanı girmedim açıkçası
                 kaaninteyzesi
                 Kimsenin kimseye faydası yok insanın en yakını yine kendisi. Annen baban bile gecyee kadar destek olur gece gelince uyur bu böyle. İçindeki fırtınayı kimse bilmez durduramaz.
                  caresizcare
                  Ben böyleyim kimseye ihtiyacım yok zor zamanlarımda Bencillik konusu ise Bizi bu karaktere büründüren insanlar olmalı bence Yine bencil bensem okeyyy
                   fromspace
                   Bence hic kimse zor zamanında gerçekten yanınızda olmaz. Ben o yüzden en kötü zamanlarımı hep tek başıma atlattım. Bunu söylemek kolay ama yapmak zor. Yalnız olmak dünyanın en kötü şeyi. Yada yalnız olmayıp sorunlarını kendin çözmek..
                   /
                   0

                   Tarihe Göre

                   İçerik bulunamadı.