En Yakın Arkadaşınla Sarhoşken Öpüştün, Bir Sonraki Gün Nasıl Davranırdın?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   Yakın arkadaşımın başına gelen bir durum. Sabahtan beri kız grubu olarak kritiğini yaptığımız ve bir türlü çözüme ulaştıramadığımız bir konu. İki çok yakın arkadaşımız var ve yaklaşık 7-8 yıldır çok yakın arkadaşlar. 2 senedir ikisinin de hayatında flörtler oldu ama ciddi ilişkiler olmadı. Birbirilerine çok uzun zamandır yakın arkadaş gözüyle baktıklarını biliyoruz. Sadece arada böyle aptallığına gelir gereksiz bir samimiyet olur ya. Öyle durumlar oluşmuş ama çok nadir, ikisi de çok umursamamış. Asıl olay dün gece yaşanıyor. İkisi de deli gibi sarhoş ve bir an öpüşüyorlar. Neyse sabah kız kalktığında her şeyi hatırlamasına rağmen çocuğun tepkilerine bakıyor ama bir tepki göremeyince dün gece ne oldu ya ben hiçbir şey hatırlamıyorum diyor. Çocuk da asla bozmadan ben de hatırlamıyorum ya baya içtik, sızmışız zaten gibi bir tepki veriyor. Yıllarca çok yakın arkadaş olarak görmesine rağmen arkadaşımda da garip bir şekilde hayal kırıklığı oluşuyor. Ben olsam herhalde o noktadan sonra hiçbir şey olmamış gibi davranamaz, bir şekilde bu olayı konuşmaya çalışırdım karşı tarafla. Siz olsanız o sabah nasıl davranırdınız?
    miller
    kim en yakın arkadaşıyla öpüşmek istemez ki? kandırmayın kendinizi. hele erkekler. şerefsizlik yapmayın oğlum destekleyin beni :)
     buse01
     Kanka valla çok iyi öpüştük he derim eildşssl
      asit
      Her akşam sarhoş olmaya bakarım
       moon_night
       Nası arkadaşlarınız var lan Benimkiler bütün gün uyuyo
        horny
        sadece öpüşüldüyse ucuz yırtmışsınızdır demektir. arkadaştan öte diye bir şey var arkadaşlar. yani arkadaştan öte olduğunuzu fark ettiğiniz an öpüşün sevişin. salak salak insanlarla öpüşüp sevişeceğinize arkadaşınızla sevişmiş olursunuz.
         csa
         Bazen iki tarafta aslında ne olduğunu bilir ama fazla dile getirmek istemez, birşey yokmuş gibi devam ederler belki daha da ileri götürürler. Yani evet, fuck buddy gibi falan anlayacağınız dilden söylemek gerekirse, çok yakın iki arkadaş, hem arkadaşca herşeyi yapıp hem de gece bir arkadaştan fazlasını gerektiren açlıklarını, arzularını dindirebilirler. Belli ki bu durumda bir taraf kesinlikle konuşmak istemiş ama diğer taraf muallakta. Belki gerçekten hatırlamadı, hatırladıysa da konuşmaya çekindi. Valla çok konuşmak istiyorsa konuşsun hatırlatsın olanları. Yada oluruna bıraksın belki bir sonraki alkollü zaman işler belki daha ileri gider. Ne diyelim. Çok takılacak bir durum yok ortada ciddi hisler yoksa.
          cesuryurek-
          Yanii çok da kasmazdım ya öyle bir anda oldu bitti işte. Demek ki ikimiz de istemişiz kafasına girerdim kendimi çok da kasmazdım... Yani diğer türlü de canımızı sıkacağız varsın unutalım geçsin. Ama genel de olanı söyleyim o arkadaşlık bitiyor arkadaşlar... O samimiyet azalıyor yani eskisi gibi olmuyor..
           yalandunyasanabanadarmidur
           - Günaydın. ( Ben ) + Günaydın - Akşam içer miyiz? + Olur. ------------------------ - Günaydın. ( Ben ) + Günaydın - Akşam içer miyiz? + Hayır saçmalama. - Şaka yaptım ya, unutalım zaten. naber? İki senaryoda hazır.
            vsjvsjvsjv000
            Sarhoştum hatırlamıyorum ki.
             kayaca
             Olur öyle abi hiç mi yakın arkadaşınıza sarılmadınız ne biliyim aynı ortamda film izleyip birbirinizi gıdıklamadınız ? hahaha valla ben öpüyorum hiç de sorun olmuyor.. Olanlar için yorum yapmayacağım herkesin yaşam tarzı farklı...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.