En Tuhaf Tanışma Hikayesi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   turuncu_sapka
   Benim hayatım hep dümdüz tuhaf bir olay yaşamadım o yüzden yaşayanları dinlemek istiyorum.
    alengirik
    Yaşanılan gürültülü gecenin sonunda ortama polisin gelmesi, yanımdaki kızın savcı olduğunu kimliğini çıkardığında öğrenmem..
     innocentghost
     Benim 4 senelik çok yakın olduğum bir arkadaşım var. Aynı üniversitede okumuştuk ve ikimiz de 2. Senemizde tiyatro topluluğuna girmiştik ve orda tanışıp yakın olduk. Aslında işin tuhaf tarafı burda değil. Üniversitenin ilk senesinde colour fest vardı okulun bahçesinde ona katılmıştım ve orda fotoğraflar çekilmiştik arkadaşlarla birkaç sene sonra o fotoğraflara bakarken yanımda arkadaşımın da olduğunu farkettim😂 şoke oldum tabi. Sonrasında ona gösterdim o da bi baygınlık geçirdi. Aslında biz o etkinlikte tanışıp,eğlenip fotoğraf bile çekilmişiz fakat sonra hiç görüşmediğimiz için birbirimizi unutmuşuz😂 İkinci kez tanıştıktan sonra dost olduk. Demek ki her şeyin bir zamanı var...
      a.l.p.o.l.l.o.n
      Otobüste gözüme kestirdiğim bir kız vardı onu çok merak etmiştim ve "Dikkat çekicek ne yapabilirim ?" diye düşünürken aniden aklıma anket yapmak geldi. 7 deyince aklına hangi renk geliyor diye saçma bir soruyu gittim kıza sordum o da cevap vermişti. 1 dk geçmeden "Neden bunu bana sordun ne anlama geliyor bu ?" dedi ve bir araştırma yaptığımı söyledim. Sonra ilgisini çekti gittik bütün otobüse sorduk bunu not ettik falan. En son tanıştık hatta telefon numaralarımızı verdik. Şuan az görüşüyorum ama ilk zamanlar iyidik :)
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.