En Tedirgin Uyandığınız Sabah
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Elbette pek çoğu vardır. Ancak benimki biraz komikli. Lisenin ilk günü.. Aşırı heyecanlıyım. Kalktık ama İstanbul'da deli bir trafik var. Neyse, iki farklı forma vardı biri dar oturan biri bol kızlar için. Bolu almışız fark etmeden, bunu fark edince iyice bir tedirgin oldum. Biliyorsunuz, lisede önemlidir böyle şeyler. Arabaya bindik, çalışmadı. yıllardır çalışan arabamız, ancak yok yani çalışmadı. Taksi aradık... O tedirginlik, o geç kalacağım korkusu.. Veeee trafik. Fazlaca trafik. Ve benim her şeyden midem bulanır. En sonunda dayanamayıp heyecandan istifra ettim. Bu kadar. Nedense bu sabah bunu rüyamda gördüm.
    tsukyomi
    Onu çatışmaya göndereceğim sabahlar. Şu ana kadar 3 kez böyle bir sabaha uyandım. Adetimdir, her zaman ondan önce uyanırım, o 5 yaş sıfatını iyice kazırım hafızama, kirpiklerini saymaya çalışırım, kokusunu burnuma kilitleri, uyanıp gülümsediyse oluşan kırışıkları tek tek öperim. O sabahlar hep ona son dokunuşum olacağını düşünürüm. Her gün methiyeler düzdüğüm Sovyet Rusya'ya onu benden aldığı için küfrederim. Nitekim her seferinde döner, yara bere içinde olsa da hep döner..
     imcherry_
     her sabah acaba başıma bugün ne gelecek acaba kim bugün beni terk edecek diye düşünürken her sabah tedirgin oluyor
      monaiman
      Bir haltlar yediğim günün sonraki sabahı 😁
       karolunita
       lgs sabahı, tedirginlikten deli gibi midem bulanmıştı elim falan titriyordu bayaa iterek zorla götürdüler diyebilirim o gün bana kalsa niteliksiz bir yere giderdim hiç girmeyip
        gregory_
        Bakalim kim her sabah diyecek.
         bay_tonymontana
         çok içip yattığım zaman kalkınca ilk tavana bakıyorum tavan benim evin tavanı mı diye
          mrsnl33
          YGS VE LYS sınavlarına girdigim sabah.
           kurtisaghost
           Sabah bir de baktım ne göreyim, 49 gün kalmış..
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.