En Son Öğrenilen Hayat Dersi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   En son çıkardığım ders hayatımın dönüm noktası oldu gerçekten. Sevince gözünüzü kör etmeyin. Göz yummayın. Anlayışınızın suistimal edilmesine izin vermeyin. Bir insan sizi gerçekten severse bunların hiçbirine gerek kalmaz. Sizi seven yapraklarınız dökülür, olur da incinirsiniz diye parmak uçlarında gelir. Seven korkar. Sevin ama korkunuzun kölesi olmayın.
    gugilamca
    Hayat cidden çok kısa
     mevsimlerdensnbahar61
     Kendini önemse falan filan
      me_out_bye
      Hayatına sahip çık kimseyi dinleme. Kendin çabala k3ndi istediğin yerlerde kendi istediğin kişilerle bulun. Başkalarına söz hakkı tanıma dinleme. Susma. Onlar biliyor diye bekleme. Aile falan. -- Bu bir ayıp değil. Doğru olan şeydir. Elinde sonunda bir başına kalacaksın. Kimsenin malzemesi değil kimseye bağlı değilsin. Herkes sadece insan. Bunun farkındalığına ne kadar erken yaşta varır ve ne kadar ona göre hareket edersen. Hayatta o kdr başarılı olursun kardeşşş.
       theguard
       Hayat Dersi.. Hayata geliş amacımız kötü bi şekilde de olsa bana öğretilmiş oldu. Her şeyin en kötüsünün farkında ol ki bir tık iyisiyle karşılaşırsan beterine nazaran mutlu olabilmeyi başar.Tek doğduğunun bilincindesin.Tek öleceğini de asla unutma. En önemli şey , kişi "SEN" ol.Kötüye hep hazır ve dayanıklı ol
        obiyagmur
        Upss 😳 bidakka daha yeni başlıyoruz 🤟🏻
         melisalamia
         bazı şeyler dışarıdan ya da senin açından göründüğü gibi değildir, bunu unutma. görünüşe aldanıp yargılama. yargılamak, ilkelliktir. bunu da unutma.
          sevimnaz
          Her şey gelip geçiyor küçük meselelere bu kadar takılma. Zaman çok hızlı geçiyor bunu hiç bir zaman unutma ve her saniyeni dolu dolu geçir.
           dilaaann
           Çevrende insanların kalmasını istiyorsan sorgulamıyacaksın ....
            zimbo
            Binlerce lirayı Eylül ayı ile Şubat ayı arasında yeyip salgında koltuk kemirmek. Demek ki neymiş her zaman kriz zamanları için paranı kenarda tutacakmışsın...
             felsefibiloderler
             10 yıllık dostun olsa bile kimseye güvenme, o yapmaz deme.Herkes doğru koşullar altında herşeyi yapabilme olanağına sahiptir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.