16
29.10.2020
En Son Ne Zaman Psikoloğa Gitmeyi Düşündün?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   zodyakli
   Bu ara psikolojim çok bozuk abi. Biliyorum retrolar çok etkiliyor. Ancak ciddi ciddi psikolog ve psikiyatr araştırmaya başladım. Devletten hayır gelmiyor. Özelde cebime çok hasar versin istemiyorum. İnsan belli bir noktaya kadar kendi dertlerine kendisi çözüm buluyor ya da bulduğunu zannediyor ancak ben artık tükendim. Artık bok çukurunun dibine doğru iniyorum.
    ladydisko
    6 sene geçmiş en son gitmemin üzerine artık büyük sıkıntılarım ve benim mutlu olmamı etkileyecek şeyler yok diyebilirim
     gregory_
     Özellerin maliyeti korkunç.
      mehmet_08
      Hiç gitmedim gitmem gerek ama parayı verirsem gene bozulacak psikoloji
       djsinemovic
       Ahaha zodyaklı seninle aramızda görünmeyen bi bağ var ya. Siteye sanırım depresyona giriyorum öneri verin diye başlık açmaya girdim bunu gördüm. Ay ben de manasız bi şekilde hiç iyi değilim iki gündür ya anksiyetem başladı yine. Kabus görüp duruyorum, bütün gün yorgunum, kılımı kıpırdatmak istemiyorum, aniden hıçkırarak ağlayasım geliyor falan. Hiçbir sebep de yok he. Arada olur bana böyle. Ama böyle hissederken psikoloğa gidesi de gelmiyor insanın 😂
        zeynebio
        Bazen düşünüyorum. İnsanlar çok acımasız. Öyle güzel hiç düşünmeden kalp kırıyorlar ki öyle boş gözlerle bakıyorum ben de. Asla ağzımı açıp bir şey de diyemiyorum. Ben bir şey diyemedikçe onlar her seferinde dozunu daha da artırıp yükleniyorlar sana. O yüzden gitmeyi bazen çok istiyorum. Bu insanlarla baş etmeyi öğrenemezsem hayat her geçen gün bana zindan olacak. Biliyorum.
         aysbtch
         psikiyatriden çıkınca
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.