En Son Ne İçin Günleri Saydın?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Üniversite sınavına hazırlık döneminde deli gibi günleri sayardım. Her geçen gün beni mutsuz ederdi. Zaten sonrasında günlerin sayılarak bir anlam ifade etmediği, günü yaşamanın bambaşka bir şey olduğunu öğrendim. Sen en son ne için günleri saydın?
    uzgunsaripapatya_
    lgs yerleştirme sonucu.d
     okadin
     Hamilelik dönemimde saymıştım. Umut dolu ve hayatımın en güzel günleri sayışıydı. Bu gibi sonunun mutluluk olduğu günleri saymak Dünyanın en keyifli eylemi olabilir.
      ladydisko
      karantinam bitsin diye hala sayıyorum iki günüm kaldı
       eefenizz_
       Bundan baya bi zaman önce bir kızı seviyodum farklı şehirlerdeydik buraya gelicekti onun günlerini saymıştım heralde djdjdjdh
        zodyakli
        Tatile gitmek için gün saydım. Tatil dönüşü de tatil biteli kaç gün oldu diye saydım bir ara.
         sedefartuny
         Mart ayından beri mecburiyetten kalabalık bir ortama girdikten sonra sürekli 14 gün sayıyorum. Değişik bir takıntı oldu bende bu durum.
          detokssuyu
          Haftasonu tatiline kalan günleri sayarım her hafta. Resmi tatiller, bayramlar da bu sayma olayına dahil. Tatil günlerime geri sayıyorum ben yani.
           peripedia
           İlkokulda okul biran önce bitsi yaz gelsin diye 200-300 gün saydığım çok oldu. Defterime yazar, boyadım birde. Resmen şafak sayar gibi.
            esseref
            okulun bitmesi için sayıyordum. mezun olup ilişiği de kesince bir daha geri dönmedim. 2 yıldır diploma öylece okulda duruyor :D
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.