40
10.4.2020
En Sevmediğiniz İnsan Tipi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   venussss
   Ortamda konuşulan konuyu bilmemesine rağmen biliyormuş gibi davranıp diğer insanları küçümseyenler, Her şeyi laçkalaştırıp espri yapma çabası içerisinde olanlar, Bir de sürekli bi laf sokma peşinde olup insanların beğenisini kazanmaya çalışanlar şimdi hepiniz bi sg.:)
    steelvictorian
    Fotoğrafta ki gibi, bir şeyi güzelmiş gibi gösterip marjinal davranmaya çalışan ama işin içinde eve dönüp temizliğini yapıp yemeğini yiyip uyuyan sıradan insanlardan hiç hoşnut olmam, öyle ki bu marjinal olduğunu düşündükleri şeyler normalmiş gibi, topluluğa empoze ettirmeye çalışırlar. Tabii her fikre karşı kapım açık olsa da, açık kapıma zorla dalanı niye seveyim? Ayrıca para,ayran gönüllülük ve de gereksiz sorun çıkarmak gibi problemleri olanları da sevmem.
     dr-zet
     Kısıtlı bilgisi, genel kültürü ve zeka kapasitesine rağmen, istisnasız her konuda bilgi sahibinden daha fazla yorum yapıp, ahkam kesenlere gerçekten tahammül edemiyorum. İkinci sırada da her şeye müdahale eden tipler gelir benim için.
      angry.lydia
      Saman altından su yürüten, iki yüzlü, sinsi insanlar .Bu tiplerden nefret ederim.
       devilsparadox
        tonik
        Şımarık, dediğim dedik sadece kendi istediğinin olmasını isteyen insan tipi
         hesapsilindi00
         Yalancı, sahtekar, düzenbaz. Türkiyede çok var. Mesela vatandaşa geber diyen bir yetkili. O makama hangi fırıldaklarla geldiyse artık!
          rota_begonvil
          Bir şeyi söylemek yerine ima eden, doğruyu söyleme cesareti olmayıp karşı tarafın kendi kendine anlamasını bekleyen ve bunun için kılını kıpırdatmayan, tartışma ortamında empati kurup bana ne anlatmak istiyor acaba diye sorgulamak yerine kendi anlamak istediği şekilde yorumlayıp üste çıkma çabası olan iletişim kurma becerisinden yoksun duvara konuşsam daha iyi deyip kendinizden şüphe ettiren insanlar.
           justaperson
           Uyuşuk mıymıy insanlarrrrr
            roxannee-
            Şu muhafazakar takılan ama içi beni dışı seni yakan tipler var ya hah işte onlara gıcığım
             necati-sen
             Uyuz,ego,saygısız,cahil insanların hayatımda yeri yok.
              miralayra
              kokan insan
               iremozgules
               Kendini dünyanın merkezi sanan insan tipi. Tatlım umrumuzda bile değilsin kabul etsen iyi olur
                ayse_
                Aklınca ukala yaklaşan insanlar. Bayılıyorum b*k etmeye bu tipleri gerçekten. Bana gönderin hepsini
                 sozdedegilgozde
                 kitap okumayan insan.
                  janselihnm
                  ÇOK KONUŞAN İNSANLAR VE SÜREKLİ KENDİLERİ ÖVÜP KARŞISINDAKİ İNSANLARI EZEN TİPLER . ANNEM DERKİ BİRİ SENİN BOYUN AĞZIN GÖZÜNLE DALGA GEÇİYORSA KENDİNDE GÜZEL BULMADIĞI ŞEYİ SENDE BULUNCA DİREK ELEŞTİYE GEÇER VE SENİ EZMEYE ÇALIŞIR . DOĞRU MESELA ARKADAŞIMIN SEVGİLİSİ NE ZAMAN GÖRÜŞSEK SÜREKLİ BENİM BOYUMUN NE KADAR UZUN OLDUĞUYLA İLGİLİ APTAL ŞAKALAR YAPAR ... SONRA ANNEMİN HAYAT FELSEFESİNE BAKARAK FARK EDERİM Kİ BENİMLE ALAY EDEN KIZIN BOYUNUN 150 OLMASI ... AYNI ŞEKİLDE BAŞKA BİR ARKADAŞIM SÜREKLİ KENDİNİ ÖVMEYİ ÇOK SEVER VE ERKEKLERİ EZİKLEMEYE BAYILIR. 24 YAŞINA GELMİŞ VE HALA DOĞRU DÜZGÜN Bİ İLİŞKİSİ OLMAMIŞTIR BUNUN SEBEBİ ERKEKLERİ KÖLE OLARAK GÖRMESİ. MESELA BİR ERKEK ARKADAŞIYLA SIRF MESAJINA ÇALIŞTIĞI İÇİN GEÇ CEVAP YAZIYOR DİYE KAVGA ETMİŞTİ. BİR TANESİYLE DE ONA İLTİFAT ETMİYOR VE SÜREKLİ İLGİ GÖSTERMİYOR TRİP ATINCA KIZIYOR DİYE AYRILMIŞTI. YANİ İNSANLARI ELEŞTİREN EGOSU TAVAN İNSANLARDAN HER ZAMAN UZAK DURULMALI. KENDİYLE BARIŞIK MÜTAVAZİ SAMİMİ İNSANLARLA DOSTLUK KURULMALII .. ÇÜNKÜ EGOİST VE BENCİL İNSANLAR HER ZAMAN ÖMRÜNÜZDE HAYATINIZI EMER.. BİR VAMPİR GİBİ SÖMÜRÜR SİZİİ.
                   cosmic.aura
                   Duygusal ve mental olgunluğa erişmemiş, sürekli olarak duygu-durum bozukluğu yaşayan kişiler. Bu insanlar herhangi bir sohbet esnasında bile birden duygu ve fikir değişimine girerek sizin de dengenizi bozmaya başlarlar. Veya bir gün gayet iyi-güzelken ertesi gün hiçbir neden yokken tamamen zıttı bir duruma bürünürler. Bu gibi bir durumda yapılacak en doğru şey oradan hızla uzaklaşmaktır.
                    bico
                    Egoist insan- kork ve kaç!
                     sunta
                     Kendi piarını yapan tipler. Hiç çekilmezler
                      kaaninenistesi
                      Sık sık polemik yaratmaya çalışan insanlar. Yavru pandalar
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.