En Sevdiğiniz Podcast Yayını
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   editto
   Can Bonomo, Bengi Apak, İsmail Türküsev ve Can Temiz’in yaptığı çiçek gibi muhabbeti olan bir program bir kere bile podcast dinlememiş olan kişiler için harika ötesi bir program 🤗 En iyi bölüm de Bebilyo bölümü tavsiye ederim!
    mertiniz
    Umarım annem dinlemez
     me_out_bye
     Bu işe hiç girmedim. Genelde izlerim ya da izleyemeyecek yerde isem klasik sistem radyo açar takılırım 1 2 kanala takılırım arkada tıngırdar ama radyo ortamı artık bitik yani pek bir şey bulunmuyor. Böyle seçip kendi isteğine göre dinlemek daha faydalıdır. Bir ara bu alanıda keşfedeyim bakayım. 🤔 Pozitif örnek alındı t.ş.k. kankiler. 🧐.
      pesinyuvarlak
      İsmail Türküsev ayrıldı o tarz mıdan şimdi Diyojen diye bir spor podcasti yapıyorlar. Futbolun mizahi kısmını anlatıyor dolmuşta giderken kahkaha attığımı bilirim. Sonat Işık (pos42deki sonat) ve yayıncı Turgut Uç’la yapıyor.
       yarabandibey
       Sokrates Podcastleri çatısı altında Yeni Medya 451 adında bir program var sosyal medyanın işleyiş sistemini bu denli güzel anlatan bir program daha görmemiştim. Her bölümü izlerken aydınlanıyorum. 🔥
        zeynebio
        Bir ara Beyhan Budak dinlerdim hem youtube hem podcast olarak ama artık dinlemiyorum.
         velevkiozge
         Gülünecek Bir Şey Göremiyorum
          zeynepyaziyor
          Sen Kimsin Ki? Podcast - Yusuf Taha Lüleci
          https://open.spotify.com/show/43QWgoAgwoCMTyXI3C9MMw
          https://open.spotify.com/show/43QWgoAgwoCMTyXI3C9MMw
           mltmysr
           Diamond Tema, Youtube'da yayın yapıyor videoları podcast değil (olanlar da var) ama Podcast niyetine alta indirilip dinlenebilir. Bi uğrayın pişman olmazsınız
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.