En Sevdiğin TLC Programı Nedir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   tangomuzeyyen
   TV'de survivor , kavgalı gürültülü garip gelin kaynana müsabakaları , iç karartan korona haberlerinden kaçmak için ekranda çoğu zaman neş'e saçan TLC de en sevdiğin programlar neler ? Benim şöyle. Benim belalı kedim (Bir bey kudurmuş kedileri mum gibi yapıyor , zira kabahatin genelde sahipleri olduğu ortaya çıkıyor) Kelepir sahil evleri (Burada düşük bütçeli sahip evleri tanıtılıyor) Ölümün 1001 hali (Bu çok absürd. Dünyanın en garip ölümleri komedi ile canlandırılıp bilimsel şekilde açıklanıyor) Emlak Avcıları (Başka bir ülkeye taşınan çiftler yeni bir ev arayışında) Ya sev ya sat (Bu en sevdiğim. Bir iç mimar ve bir emlakçı arasında tatlı bir çekişme. Hillary iç mimarlığı ile evi güzelleştirip ev sahiplerinin kendi evlerinde kalmasına uğraşırken diğer adam da yeni evler gösterip onları taşınmaya ikna etmeye çalışıyor. Kaybeden kazanana martini ısmarlıyor) Ne yediğini biliyorum (Ben bir şey yemiyorum ama kilo alıyorum diyenlerin evlerine kameralar yerleştiriliyor ve adım adım hem evde hem dışarıda yedikleri hesaplanıyor) Bu nasıl restoran? (Bu da zıvanadan çıkmış restoranları 2 günde 10.000 $ ile tekrar canlandırmak için hatalar ve dekorasyon ve hatta menü yenileniyor)
    angry.lydia
    İçımdeki canavar Ölümün bin türlü hali Aşırı pintiler Hamile olduğumu bilmiyodum
     lilalola
     isim olarak söyleyemicem ama insanların ve evlerin değişimi üstüne olanlar diye özetleyebilirim. En bilindiklerden olan benimde zamanında çok izlediğim ağır yaşamlardı. onun dışında bu ameliyat veya sivilcemsi şeyleri sıktıkları kestikleri filan tarzı olan sahneleri nasıl izliyor izleyen ya benim içim kötü oluyor keşke o sahneleri pek koymasalar geçerek izliyorum hep.
      a.l.p.o.l.l.o.n
      Hurda Avcıları ulan orda ki birkaç antika bende olsa şuan 1 değil 1000 tane dio sitesi açarım
       edacik
       Ölümün bin türlü hali 👌🏻
        stravaganzza
        Temizlik bağımlıları 😍
         faysal1
         Ya sev ya sat
          kisidegildisiii
          Tabii ki Ağır Yaşamlar. Sırf Dr. Nowzaradan için bile izlerim. O çatık kaşları, boynundaki stetoskobu ve hastalara mütemadiyen sinirlenmesiyle aşırı ilgimi çeken bir birey kendisi.
           sana_diyom
           Rüya evler Temizlik hastaları Öyle bi şeydi
            humeyra-caglar
            Emlak avcıları
             ketcaplisarma
             Ağır yaşamlarrhad dmdmdkx
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.