14
1.8.2020
En Sevdiğin Misafir Davranışı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Gelecekleri günü ve zaman dilimini önceden belirtip buna sadık kalan misafirlerime bayılırım. Kahvaltıya mı, öğle yemeğine mi, akşam yemeğine mi, çaya mı gelecekleri çok mühim. Yoksa ne ikram etsem sorunu baş gösteriyor.
    matruskaa
    Sofrayı toplamama yardım eden misafirlere bayılırım. Nezaketende olsa 1-2 tabak kaldıranlara hayranım. Fakat lokantada hesabı ödeyip masadan kalkanlar gibi elini kolunu sallayan tayfadan nefret ediyorum. Bakın toplamasını değil ama en azından nezaketen teklif etmelerini bekliyorum.
     sedefartuny
     Ben de haberli misafirlere bayılırım. Doğru olan bir gün önceden haber verilerek misafirliğe gidilmesi zaten. Karşı tarafı, planını, evinin durumunu gözetmek lazım. Çat kapı kültürü hoş bir şey değil.
      buse01
      Yatıya kalmayan misafire bayılırımm
       peripedia
       Doğrudan lavaboya girip, kendini dezenfekte eden canım misafirlerim. Corona’dan önce de en hoşuma giden tavır buydu. En nihayetinde dışarıdan geliniyor, belki toplu taşıma kullanılıyor. Bu yüzden evlerde misafir lavaboları kapıya en yakın alanlardadır.
        okadin
        Yardımcı olan, ben misafirlerimi nasıl daha mutlu ederim diye oradan oraya koştururken çocuklarımla ilgilenen misafirlerime minnettarım.
         cinayetvaraga
         Hiç gelmeyen misafir. Arayıp iptal eden misafir. Misafirden hoşlanmam.
          ladydisko
          Elinde hediyesiyle gelene bayılıyorum
           mevsimlerdensnbahar61
           Kös kös oturmayıp yardım eden cinsi
            bssso
            Erkenden yürümesi
             breath
             Misafir gibi davranmaları ve sizi de evlerine davet etmeleri. baktın sen davete icabet etmiyorsun, tamam anladık demeleri. Aklı olan adam, bu devirde hint kumaşı ..
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.