En Kötü Kuaför/Berber Anılarımızı Anlatıyoruz!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kim-seok-jin
   Başlıyorum... 😢 Yıl 2017. İlk defa kaşlarımı aldırcam. O sırada da riverdale'e takmıştım. Ben ordaki kadına Camila Mendes'in cidden kötü olan kaşlarından istediğimi söylemiştim. Ahh kafam ahh....
    cinayetvaraga
    Pipisi dirseğime değmişti bir kere. Namussuz herif. Bir iteledim. Bir daha yarım metre izaktan traş etti.
     leprechaun
     iyice yalnız hissetmeye başladım. Lan kötü berber hikayem bile yok!!
      uykunobetcisi
      Saçımı genelde ortadan ayırırım. Kuaför kakül sana çok yakışır dedi bende tamam madem kestireyim dedim. Lanet, 1 hafta boyunca ortada birleştirene kadar canım çıktı. Edip Akbayram gibi gezdim ortada.
       rodolka
       Kafamda fön makinesinin ucu eridi 2000li yıllar ense uzatmak moda tabi kafaya plastik yapışınca ense de yalan oldu
        busrawashere
        yıl 2015... ablamın düğünü ve benim saç-makyajım yemin ederim beni, teyzemin arkadaşları sanan vardı *google'dan seçtiğiniz güzel saç ve makyajlarını hiçbir kuaför yapmıyor.
         damarcibasi
         Kuzenimin düğünü için Ankara'dan otobüsle memlekete gitmiştim. Yolculuklarda uyuyamama laneti peşimi bırakmadığı için bütün gece otobüsü kullanmış gibi yorgun halimle berbere koşturdum. Akşama düğüne yetişmek lazım nihayetinde. Çocukluğumdan beri de saçlarımla oynandığında uykum gelir. Üstüne bir de aceleden her zamanki berberime gidemedim. Adam iki makas atıyor benim kafa küt düşüveriyor. Uyanık kalamıyorum rezalet. Arada gözümü açıyorum bakıyorum adamlar gülüyorlar halime ama elimde değil. Nasıl traş oldum ne ara bitti hiç hatırlamıyorum.
          pillowtalk
          Her hatun kişinin hayatındaki kara boşluk olan kakül lanetimden bahsetmek isterim. Canım inanılmaz sıkkın. Depresyondayım. Finallerin arasında kaybolmuşum. Dedim saçlarıma bir bakım yaptırayım. Gittim kuaföre. Bakım yapılırken bana bi esti dedim ki acaba kakül mü kessek. Kuaför de tabii ki gaza getirdi sana yakışır vs diye. O gazla kestirdim. Fönle iyi görünüyor tabi. Eve dönüp duşa girdim. Kuruttuktan sonra o acı gerçekle yüzleştim. Mahallenin delisine dönmüştüm. Artık her şey için çok geçti. Her sabah yarım saat önce uyanıp ağlayarak fön çektim 3 ay boyunca. Artık tövbeliyim.
           benita
           Saçlarımı civciv sarısı yapmışlardı 1 hafta evden çıkamadım utancımdan, kendi rengime boyattıktan sonra da yandı tabii saçlar
            silver-lininng
            Kahkül kestireyim dedim adam dedi ki sizin icin harika bir modelim var çok yakışacak bu size dedi ben de güvendim güvenmez olaydım süs köpegine döndürmüştü resmen lhasa apso gibi olmustum cok kotuydu
             patikli-kontes
             saçlarım gürdü ve kahkül kestiriyordum. ta ki 'Özgür abi nerde' sorusundan sonra o yok istersen ben düzelteyim demesiyle ara makası kahkülüme atması bir olana kadar. alnımda dörde ayrılmış toplam 50 tel saçla eve gittim. ağlamadım ama.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.