En Korktuğunuz An
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bizimkiz
   dün gece barda bir çocuk tuvalet sırasında sohbet açtı ve adımı sordu bizim kız dedim güldüm geçtim sonra masasına gitti masasın da ki kadın bana bakarak bişi dedi bende bana da diyebilirsiniz dedim yanıma geldi kadın ismin ne dedi bizim kız dedim. kadın da, arkadaşım adını öğrenmek istiyor dedi neyse çocuk geldi lütfen bana adını söyle falan diyo baya ısrarcılar işte bende inat ettim söylemiyorum neyse bir süre başka şeylerden konuştuk falan sonra ben adımı söyledim biranda çocuğa çünkü hoşuma gitti o an ki tavırları sonra private party vardı oraya geçtim ben 1 saat sonra çocukta oraya geldi tekrar sohbet etmeye başladık kafamız güzel tabi çocuk çıkartıp telefonunu verdi ss lere bak dedi aylar önce benim facebook dahil bütün profilime girmiş ss almış tüm yaptıklarımı telefonuna kaydetmiş bana bir dosya açmış gördüğümde size şokumu anlatamam hayatımda hiç bişi beni bu kadar korkutmamıştı hala çok gerginim oradan nasıl çıktım eve nasıl gittim bilmiyorum hala çok gerginim ben hayatımda ilk defa bu kadar korktum
    thetalentedmrripley
    Mekanda eğlenirken tuvalete gittim. Ağzımda sigara ile pisuvara geçtim. İşimi görürken sigara bir anda ağzımdan kaydı ve ona doğru düşmeye başladı. Zaman yavaşladı birden, dehşete kapılmış bir şekilde sigaranın düşüşünü izliyorum. O bir saniye bana yıl gibi geldi, alkolün etkisiyle tepki de veremiyorum gözlerim fal taşı gibi açılmış, dehşete kapılmış bir şekilde kaderime teslim oldum olacakları bekliyorum. Nihayet sigara iki milim kadar farkla teğet geçerek pisuvara düştü, sıcaklığını hissettim o derece yakın geçti. Kriz ekonomimizi teğet geçtiğinde bile bu kadar korkmamıştım ben.
     piremses-123
     İki hafta kadar önce kızımı parkta dolaştırıyordum eve dönüş yolunda bir anda koşmaya başladı haylaz işte bir baktım başka birinin köpeğine saldırmaya kalktı zor tuttum. Annesinin kara pamuğu ya anneşi yeşin onu anneşi şevşin onu
      bright-wizard
      çocuk yaşlarda iken; saldırgan bir köpeğin az kalsın totoşumdan bir ısırık alacaktı ki son anda kestaneyi kurtardığm o an korktuğum andır.
       catherine-earnshaw
       6 yaşındayken annemin ağır bir hastalıktan ve akabinde ameliyattan sağ çıkamayacağını düşündüğüm karanlık günler
        tsukyomi
        Testte çift çizgiyi gördüğüm andır. Bulantı, regl gecikmesi ve duygu dalgalanmaları başlayınca gittim test aldım, güvenilirdi sözde. Bir baktım çift çizgi, geliyor minik Sovyet ayıcıkları. İlk işim anıra anıra ağlamak oldu. Zira çocuk sevmiyorum, adam Ukrayna'da çatışıyor, kimsem yok, doğurup başka bir ülkede büyütsek (ki hayatta olmayacak bir şey) e babası Rus askeri anası Türk, akranları bunu 'senin baban savaş suçlusu, anan hamam böceği' diye aşağılasa o akranlarını yakmak zorunda kalıcam. Kısaca sıçtım.. Ertesi gün doktora gittim anıra anıra anlattım ben bunu aldırmak istiyorum diye. Kan testleri ve ultrason sonrası hamile değilsin salak testi yanlış yapmışsın ya test yanlış dedi. O an var ya, tüm vücuduma mentol sürdüler sanki, öyle ferah freş hissettim kendimi. O günden beri doğum kontrol hapına tapıyor, guilty pleşırımdan da vazgeçmiyorum. Drosetil sen büyüksün..
         angry.lydia
         Ben çocukken fena hasta oldum ateşim 40° çıkmıstı.Doktora gittik ilaç verdi eve geldim uyanıktım halisinasyon görmüştüm annemi nasıl anlatsam yüzü zombi gibi birşey oldu bağırarak ağlamaya başladım bu olay iki dk oldu sonra geçti rüya olsa kabustu geçti dersin ama uyanıkken yaşadığımdan çok korkmuştum.
          voila
          Can sıkıcı. Ama böyle şeyler beni korkutmaz sadece fazlasıyla sinirlendirir. Zaten o yüzden polisle iletişime geçtim, duyarız haberleri yakında.
           esseref
           stalkın fazlası korkutucu olabiliyor gerçekten
            eliff04
            O kadar çok var ki... Korkudan dizlerimin bile gerçekten titrediği zamanlar var.
             magdur_sempanze
             kafadan hekliyim. ellerinde ne var bilmiyorum bile. her an korku içindeyim zaten.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.