En Komik Bad Tribiniz Nedir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bizimkiz
   bundan yıllar önce o zaman ki sevgilimle kampa çıkmıştık izmir den başlayıp antalya da bitirecektik lakin fethiye de otostop çektiğimiz bir arabada gayet saçma samimi olduğumuz adam bize güzellik yapana kadar... ...erkek arkadaşım daha ikinci dumanda adama bağırmaya başladı bizi kaçıracak mısın diye :D:D sonra yolun ortasında inip ilk gördüğümüz otele girmiştik sabaha kadar camın önünde dikilip yola bakmıştı adam gelecek bizi kaçıracak diye :D:D ...tabi bende aynı şekilde korkuyordum kıvrılmış bir köşede ayılmaya çalışıyordum (not: bir ara aklıma ya otel adamın oteliyse bilerek burda indirdiyse diye düşünmüştüm)
    fairytale-
    Yazın hava sıcak olduğu için giriş kattaki evimin balkonunu açıp uyuyakalmıştım. Çıt sesine uyanacak kadar hafif uykum var. Gözlerim kapalı baş ucumda bir sıcaklık, hırıltı ve nefes hissediyordum. Allammm sen yardım et lüffen beni kesip ölüme mi terkedecekler diye kafamdan geçiriyorum ama gözümü açmaya cesaretim yok. Plân kurmaya başladım. Şöyle yapsa elini çevirsem bana bişey yapamaz diye. 1 2 3 gözümü açtım karşımda karşı komşunun kedisi bacaksız (tek bacağı yok) kolundan tutup çıkardım seni annene şikayet edecem diye .
     philadelphia
     İlk okulda bana aşık yaşıtlarım okul çıkışı koşarak yanımdan geçip kulağıma seni seviyorum diyorlardı yanımdaki kız arkadaşlarım da ne dedi o deyince ben de anlamadım saçma sapan sesler çıkardı diyordum ama çok korkuyordum bunlar büyüyünce beni kaçırır diye. Sürekli dua ediyordum benden soğusunlar diye miniğim ya💙 😂😂 (sanırım tüm hayatımı etkileyecek kadar dua dozunu abartmış olabilirim kfkshs)
      allf0rmia
      bir ara 'ya biri varsa' düşüncesiyle odamdaki balkonu kontrol ediyordum :( sadge dipnot: zemin kattan sayarsak evim 4.katta
       mrlawyerkk
       Bad Trib kötü seyahat anısı mı oluyor ben tam olarak idrak edemedim ama benim seyahatlerimin birçoğu hep kötüdür çünkü evinden başka hiçbir yerde rahat edemeyenlerdenim. Uyuyamam bile.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.