En İyi Erkek Saç Modelleri 😎 2022 Yaz Sezonu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   efekaradeniiz
   Erkek saç modelleri, tüm erkekler tarafından her ay sıklıkla aratılan bir terimdir. Saçları hakkında kararsız karan erkekler çareyi internette veya farklı yerlerde arıyor. Fakat bu sorunun çözümü oldukça uzun sürebilir, bu yüzden En popüler erkek saç modellerini sizin için derledik. Kısa, Uzun, Orta uzunluk olarak 3 ayrı kategoriye ayırdığımız erkek saç modellerinin 2022 yılının en iyi +30 kesimine ulaşmak için okumaya devam edin. Kısa Erkek Saç Modelleri Kısa erkek saç modelleri, ülkemizde ve tüm diğer ülkelerde en çok tercih edilen saç modellerinin ana başlığıdır. Erkek saç modellerinin en cesur kesimleri olan kısa erkek saç modelleri öncelikle 1 numara, 2 numara, 3 numara olarak ayrılır. 2022 yılının en iyi kısa erkek saç modelleri sizler için bu yazımızda kaleme aldık. 1. 3 Numara Saç Modelleri 3 numara saç modelleri, erkek saç modellerinin en cesur kesimleri arasında yer almaktadır. Ferah ve klas bir tarz için 3 numara erkek saç kesimini tercih edebilirsiniz. 2. Kısa Fade Kısa Fade, kısa erkek saç modellerinin en yenilikçi saç modelleri arasında 2022 yılının başlarında bile popüleritesi ile ismini üst sıralara yazdırmayı başardı. Maskülen ve keskin bir tarz yaratmak isteyen erkekler için harika bir saç kesimi. 3. Çizikli 3 Numara Saç Kesimi Kısa saç kesimlerinin, erkek saç kesimleri üzerinde yarattığı keskin tarzı görmezden gelemeyiz, saçın yan bölümüne atılan zarif bir kesik ile daha maskülen ve daha kesin bir görünüm elde edebilirsiniz. 4. Kısa Dağınık Fade Kesim Maskülen erkek saç kesiminin yenilikçi bir modelle buluştuğunu görmek 2022 yılda bizi oldukça heyecanlandırdı. Profesyonel bir kuaföre danışıp, bu modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 5. Kıvırcık Orantılı Kısa Kesim Kıvırcık orantılı bir saç kesimi erkek saç tarzını 10 sene ileriye götürebilir. Genelde gençler tarafından sıklıkla tercih edilen bu model, 2022 ve 2021 yılının en tarz erkek saç modelleri arasında. 6. Kısa Taper Fade Kesim Kısa erkek saç kesimlerinin ve erkek saç modellerinin 2022 yılında gözdesi olan bu modeller erkek arasında oldukça popüler. Üst tarafa hacimli ve yan tarafa kıs katlı kesim uygulanır, son zamanlarda ense bölgesine çizik atılmaktadır deneyebilirsiniz ayrıca, Erkek saç modasına ayak uydurmak istiyorsanız, bu modeli tercih edebilirsiniz. 7. Spike Orantılı Kesim Kısa erkek saç modelleri kategorisinde 20-25 yaş genç erkekler arasında oldukça popüler bu modeli gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yanlar ve üstler orantılı olarak kesilir, Devamı ( Alıntı ) :
   https://erkeksacmodeli.com/sac-kesim-modelleri/erkek-sac-modelleri-2022/
   https://erkeksacmodeli.com/sac-kesim-modelleri/erkek-sac-modelleri-2022/
    masmavicikolata
    en iyi erkek saç modeli aşık olduğum beyfendin saç modelidir
     patiklipengui
     Subay değilseniz üç numaraya vurmayın beyler keskin yüz hattı istiyor yoksa keloğlan gibi oluyorsunuz, işinize karışmak gibi olmasın tabi. Onun dışında kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız öyle yapın kimse kimsenin saçına sakalına karışamaz.
      fairytale-
      Modellerin arasına girmeye hak kazanması gereken bir saç traşı.
       wanderlust_r
       Önemli olan yüzüne nasıl yakıştığı. Şu saç modeli en iyi denemez bu yüzden. Şu kişi için en iyi saç bu denir whshxjxj
        merthub
        Baba yanlardan alacan diyom valla mis gibi yapıyo benim berber he bu sefer ense tıraşıma faça attıracam eski manita seviyomuş belki geri döner
         silivri
         Böyle farklı farklı isimler verilmiş ama birbirlerinden pek farkı olmayan kesimler işte.
          hayalperestbirii
          uzun saç tabii ki toplu saç
           bellstrosin
           Hem orijinal hem de büyüleyici bir makale yarattığınız için teşekkür ederim. Yeni gelişmelerden bizi haberdar edin lütfen. Verdikleri inanılmaz faydalı oldu.
           https://gettingoverit.io
           getting over it
            lauryfriese
            Bu saç modelleri çok yakışıyor.
            https://candy-crush.io
            Candy Crush
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.