En Irkçı Ülke
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Tabi ki bu durum insandan insana değişir. Ancak Fransa’nın böyle olduğunu düşünüyorum. Yıllar önce gittiğimde, kayboldum. Pazar günü olduğu ve çoğu yer kapalı olduğu için de birine soramadım dükkanlardan. Yoldan geçen bir kadına İngilizce ana caddeye nasıl çıkacağımı sorduğumda İngilizce olarak bana eğer Fransızca sorarsam cevap vereceğini söyledi. Şok olmuştum.
    fuckerfukara
    Almanya yla Fransa arasındayım. Fransa da zenciler inanılmaz derecede ırkçılığa uğrar tecrübeyle sabittir. Almanlarsa her millete ama az şiddetle uygular. Tercihim Fransa dan yana. Eğer zenciyseniz ve Fransa da yaşıyorsanız hayat bok gibi. Irkçılık hastalık falan değildir gereklidir.
     nobodyy1
     Almanya. Bazı şehirler multicultural olduğu halde, etrafta dolaşınca illa ki bişey duyarsın.
      dr.rock
      Avusturya
       tsukyomi
       Fransa başı çekse de ben buraya Bulgaristan'ı da eklemek istiyorum. Liçna kartam olduğu halde Türk kimliğim bilhassa iş konusunda başımı ağrıtmıştır. Bir işveren konuyu ileri taşıyıp 'buradan göç etmenizin sebebi neydi' muhabbeti yaptı, bir diğeri 'bize kalıcı eleman lazım' dedi, laf çakıyor sözde, hele hele. Bunlar yüzünden çok uluslu şirketlere yönelmek zorunda kalmıştım. Liçna kartası (Bulgar kimliği) olmayan bir Türk iseniz Bulgaristan ırkçılık konusunda Fransa'yı aratmaz.
        detokssuyu
        Ermenistan. 3T politikasının temeli de bu ırkçı yaklaşıma dayanıyor bence. Özellikle Türkler üzerinden ciddi bir ırkçılık çalışması yapıyorlar. Çocuklarını da bu politika ile yetiştiriyorlar. Dolayısıyla ırkçılık nesilden nesile aktarılıyor.
         birdisi
         Irkçılık her yerde var
          hickurusu
          Ermeniler bence
           meyvesebze
           Kesinlikle Almanya
            rai1231
            Almanya
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.