En İlginç Lise Anınız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kayaca
   Birgün lise 2'de Dil Anlatım dersimiz vardı. Hocamızda yaşlı biriydi gerçekten çok böyle kendi halinde ama canını sıkarsanız da böyle iyi laf sokacak bir hocamızdı. Her neyse ders başladı bir arkadaşımız sürekli derste konuştu. Hoca da bu durumu farkedince kim konuştu diye seslendi. Kimseden ses çıkmayınca hoca da baştan çetvelle vurmaya başladı. Sonra arkadaş ben konuştum hocam dedi tahtaya çıkarıp bir tokat attı. Hoca tokatı atınca beni bir kahkaha ve gülme tuttu tabi hoca boş durur mu beni çıkarttı tahtaya bir tokat da bana attı. O tokatı hiç yememiş gibi beni yine kahkaha gülme tutmasın mı. Hoca bir arkadaşa bir bana ama nasıl gülüyoruz anlatamam. Sonra hoca pes etti bunlar salak ya vuruyorum gülüyorlar falan diye Allah Allah çekti sonra oturduk yerimize ama hala unutmam çok komik zamanlardı.
    eski_bi_tanidik
    Okul demeyin bana 😬
     moon_night
     derste yemek yiyodum e tabi hocanın dedikodusunu yapmasak olmaz mikrofon açık kalmış😳 hucam tekrar sorry
      patiklipengui
      Lise 3'te felsefe grubu dersine giren bir hocamız vardı. Zaten tek oydu felsefe grubuna giren hoca. Neyse bir gün yine dersteyiz bizim çocuklardan biri Türkçeyi Rus aksanı ile konuşuyor. Kısaca Rusları taklit ederek pızırtısı, sılı, cırşımba gibi şeyler söylüyor. Hoca bunu duydu. Dedi ki biri Rus taklidi yapıyor ben de çok iyi zenci taklidi yaparım. (Not; İmam hatip mezunuyum)
       sairsel
       Bir kış günü sabah ilk ders Edebiyat hocası öğretmenler odasına uğramadan sınıfa geldi ve kabanını bizimkilerin arasına astı. Yaklaşık 10-15 dakika sonra idareciler sınıfta arama yapmaya geldiler bir tanesi de montları arıyordu derken arkadan bir ses: "şerefsize bak birde marlboro içiyor" demez mi: )) sonra hocanın montu olduğunu duyunca kıpkırmızı olmuştu.
        kitaptakikurt
        lise 1 de bir sınav esnasında o sessizliğin had safhada olduğu saniyelerde bir kızın aniden "fiiuyyykkzıııırrt" diye osurması sonucu tüm sınıf kahkalara boğulmuştu bidaha ciddiyet sağlanamadığı için hoca sınavı iptal etmişti 🤣
         karolunita-
         Kaniayla hep matematik hocasıyla dalga geçiyorduk kania dedeme benziyor fln diyordu hocaya yanlışlıkla dede demiştim fjsmckfkkdkckgkdkdkgkrhdjgkgk
          deniz006
          Ya hangi birini anlatayım ama aklıma gelen bir tanesini anlatıyorum hemen. Okulda nöbetçi olan arkadaşlar ders başladıktan sonra gelip hocam xxx kişini müdür çağırıyor deyip dersten kaçıyorduk ve bunu her farklı hocada yapıyorduk.
           canerckr
           Annemler 3 gün şehir dışına çıkmıştı. Mercimek çorbasını 2 gün dışarda bıraktım ve ertesi gün içip okula gittim. 3 kişinin üstüne, 2 adet ders masasına ve 4 tane okul çantasına kustum :)
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.