En Garip Uyku Sayıklamaları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   camparice
   Bir arkadaşım uyur gezer denilebilecek bi duruma sahip, yani kalkıp yürüyüp bi şeyler yapmıyor ama uykusunda konuşuyor ve sen onu uyandırırsan (bilinci uyanmadan) saçmasapan şeyler yapıyor yürüyebiliyor gözlerini açıyor ama sonra tekrar uyuyor ve kendi uyanıyor. Bu sırada yaptığı hiçbir şeyi de hatırlamıyor. Kendisi hostes. Uçuştan yanımıza İzmir'e tatile geldi ve uykusuz olduğu için plajda sızdı haliyle. Kendisini sonra garip gurup şeyler sayıklarken bulduk. -döküme yat.... +ne? -döküme yat döküme? +sahadkhk ne diyon iranca falan mı bu -hmmmffsss.. Sonra bi de uyandırdık bizle dalga geçer gibi karta çanta dedi bak dedi burda çantan (ama kartı gösteriyor). Sonra anladık ki meğer abla hiç uyanmamış. Kendi de çözemedi ne demek istediğini sonradan... Var mı sizin de böyle ilginç uyku sayıklamalarına maruz kaldığınız?
    busrawashere
    annemin yanına gidip mavi tüpü niye çöpe attınız o daha güzel pişiriyor diye 10 dakika boyunca anlatmışım, sonra sen de hiçbir şey anlamıyorsun diyip bağırmışım tekrar yatmaya giderken iki dakika sonra uyandım iyi ki de küfür etmemişim
     _lara_
     Sayılır mı bilmem ama :8 yaşlarında flnm tuvalete gidiyorum diye salona gidip televizyonun altındaki çekmeceyi açmışım napiosun sorusuna tuvalete geldim cevabını verince ben derhal müdahale etmişler Neyseki.
      amakafamiznasiguzel1
      ben uykumda çok konuşurum hatta soru sorulunca cevap falan veriyorum berbat bir durum. çok şey itiraf etmişliğim var uyurken 🤦‍♀️
       ladydisko
       küçüklüğümden beri rüyamda kalkıp ağlarım sabah olunca hatırlamıyorum ama
        asit
        lisede aşırı derecede counter-strike oynamanın sonucu olarak, salonda uyuklarken, ''köprüyü geçiyorlar'' ve 'attığınız sisi skeyim' diye bağırarak uyanmıştım.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.