En Garip Rüyanız Neydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   edacik
   Anıl Piyancı öz abimdi.
    monaiman
    Gördüğüm rüyayı hatırlamaya çalışıyorum
     bambasak
     Katilin hamsi çıktığı bir kabusum vardı
      ezgisarikaya
      baştan söyliyim bunu biraz utanarak yazıyorum ve müstehcen içerikli olacak; o nedenle okumak istemeyen pas geçsin. bu başlığı okduduğmda aklımda canlanan tek bir rüya var ve birazdan anlatacağım, öncesinde biraz olayların gelişiminden bahsetmem şart... 2016 yazında biraz para biriktirmek ve arkadaşlarımla tatile gidebilmek için sezonluk İzmir/Selçuk'ta bir otelde cankurtaranlık için başvuruda bulunmuştum. Cankurtaranlık dediğime bakmayın öyle sürekli boğulan insanı kurtarmak değil de otelde bulunan devasa aquaparkta tehlikeli sayılan kaydırakların başında durup insanları yönlendirmem, ekstrem durumlarda da onlara yardımcı olmam bekleniyordu. Çok kasıntı bir iş değil anlayacağınız bunun karşlığında da 3 aylık sezonda o zamanın parasıyla 7-8 bin lira arası bir kazanç elde edecektim, bana hayli hayli yeterdi hatta artardı bile. Üzerine otelde yemek konaklama vs bedava bir de... Neyse beni aradılar ve görüşmeye çağırdılar, öncesinde İnsan Kaynakları ekibinden bir kadınla görüştüm klasik önceki deneyimler yaş boy kilo yüzme bilip bilmediğim temel ilkyardım bilgilerine hakim olup olmadığımı sordu. Yaklaşık 1 saat sürdü bu görüşme sonrasında da bana dönüş yapacaklarını söylediler. Teşekkür edip kapıdan çıkmaya yeltendim... Tam kapının kulpunu tutacakken kadın bana çok da güzel fiziğin var olumlu olacağını düşünüyorum açıkçası dedi. Bunu fiziğim ile ilişkilendirmesini anlamasam da yiaa umarım öyle olur diyip çıktım. Dedikleri gibi sonrasında aradılar beni ve görüşmeye çağırdılar tekrar, ilk yani temel aşamayı geçmiştim. Bu sefer 2 erkek vardı görüşmede birisi otelin güvenlik şefi diğeri de otelin adını bilmediğim bir departmanında yönetici olan birisi. Benden neler beklediklerinden ve sunacakları otel olanaklarından bahsettiler. 2 kişilik odalarda konaklama günde 7 saat çalışma 2 saat mola vs vs. Sonunda da giymem gerekenlerden bahsettiler. Bütün ekip kırmızı şort bikini vs giyiyordu. Tamam dedim ve bana olumlu olursa eğer başlama tarihim ile ilgili dönüş yapacaklarını belirttiler. İnsan Kaynaklarındaki kadının söyledikleri geldi o akşam aklıma. ''Fiziğin de çok güzelmiş'' resmen kafamda yankılanıyordu... Ne alaka diyordum sürekli bana neden bunu vurguladı diye. Neyse biraz instagram twittera baktım o mayışmışlıkla uyumuşum. Gece 4'te uyandığımda o mayışmışlığımdan eser yoktu... Uyandığım anda elimi telefonuma atıp çığlık çığlığa bağırdığımı hatırlıyorum. Neden derseniz eğer beynim duyduğum bütün detayları birleştirip bana bir senaryo çizmişti... Sonradan görüştüğüm o 2 kişi ile bana bahsettikleri 2 kişilik odadaydık. Ve gördüğüm şeyi asla unutamıyorum... O iki kişiyle grup seks yaparken gördüm kendimi. Bu rüyayı bu şekilde görmemi sağlayan şey ne gerçekten anlamıyorum bir kadının söylediği fiziğin çok güzelmiş cümlesi mi bana bunları yaşattırdı hala bilmiyorum... Uyandığım an kendimi o kadar iğrenç ve aşağılık hissediyordum ki kan ter içinde duşa girdim. Arınmam gerekiyordu bi şekilde sonuçta... Devamı altta!
       damladamlo
       Obama'nın karısıyla birlikte Obama'yı koltuğundan etmeye çalışıyorduk. Michelle'in beni desteklemesinin nedeni de Amerika'da karpuz yetiştireceğimi vaadetmemdi.
        sumajar
        Asansördeydim,eksi katlara inerseniz cehennem falan diye birileri arasında konuşuyordu,ben de dedim ‘uğriyim bi’ hdbdhs indim eksi katlara harbiden ateşler kazanlar,etrafta dolanan kırmızı adamlar falan. Rehber eşliğinde gezintiye gelmiş bi grup bile var,etrafta mal mal dolanıyolar.Sonra dedim sıcak oldu biraz hava aliyim,asansörle 7.kata çıktm,ipleri bulutlara bağlanmış bi salıncakta kendi klonlarımla yan yana sallandım,bi yandan da cehennemdekilerin dedikodusunu yapıyom,KENDİMLE jdjdjs
         genevois
         Beyonce yaşadığım ilçedeki Bim'e giriyordu.
          birkankarael
          Kendimden kaçıyordum. Korkutucu olan ise iki beni de ben kontrol ediyordum. İki tane bilincim vardı yani. Birinde aşırı hırslı ve kana susamış haldeydim. Ne pahasına olursa olsun diğer beni yakalamam gerekiyordu. Diğer ben ise sadece kaçmaya çalışıyordu. O an ki atmosfer aşırı korkutucuydu. Kendi kendime "Hangisi gerçek benim!" diyordum. Yazdıklarımı hayal etmeniz zor olabilir biliyorum. Yaşamanız lazım.
           exorcismm
           Yolda giderken muzlar tarafından kovalanmam kdjdjdk
            zon
            Bir çöplükte yaşayan patates ailesiydik. Bi' de o çöplükte havuç ailesi yaşıyordu. Bizim patates ailesi ve o havuç ailesi sürekli çöplük kimin olacak kavgası yapıyordu. Havuç ailesinin babası çöplükteki bir vinci kullanarak bizim patates ailesinin babasını toprağa gömüyordu. Hayır yanlış yazmadım, kepçeyle değil vinçle toprağa gömüyordu. Neyse sonra babamın gömüldüğü yerde çok ağlamıştım. Sonuç olarak havuç ailesi kazandı.
             atlcns
             Yıllar önce gördüğüm bir rüyada Kemal Sunal,Tarık Mengüc ve Deniz Baykal ile kahvede okey oynuyorduk.Bu üçlüyü nasıl bir araya getirebildim hala dusunuyorum😂
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.