5
21.8.2020
En Çok Gaza Geldiğiniz Durumlar
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sinek_valesi
   Biri bana "yapamazsın, edemezsin" derse kendimi tutamıyorum :(
    mevsimlerdensnbahar61
    Eğer konuya hakimsem asla susmam
     gregory_
     Bunu dinledigim zamanlar
     https://www.youtube.com/watch?v=nM__lPTWThU
     https://www.youtube.com/watch?v=nM__lPTWThU
      sedefartuny
      Her şartta ve koşulda gaza gelirim. Birinin sen yaparsın demesi yeterli. Bu durumdan bir hayli muzdaribim aslında mağdur olduğum çok oldu sırf bu kadar hızlı gaza gelmelerim yüzünden.
       xlethex
       - xxx icin bir ilac alabilir miyim? +tabii yyy ilaci sikayetleriniz icin gayet iyidir, şu sekilde kullanacaksiniz, şu ortamlarda muhafaza ediniz. - ama arkadasim bana zzz'nin (konu ile alakasi olmayan bir ilac) iyi gelecegini soyledi. + arkadasiniz doktor veya eczaci midir? -hayir ama bunu kullanmis. +(icimden🤬🤬🤬🤬) disimdan, bahsettiginiz zzzz adli ilac şu endiskasyonlarda kullanilan ama sizin sikayetinizle bir alakasi olmayan ilactir, hatta advers etkilerinin dahi bu durumunuzla ilgisi yoktur, arkadasiniza bu durumda plasebo etki yapmis olabilir. aksine zzz'yi kullandiginizda www gibi bir kronik hastaliginiz da varsa acil bolumune basvurmaniz dahi gerekebilir bla bla bla.
        mrlawyerkk
        Beni gaza getiren şeylerin başında müzik geliyor. Çoşkulu bir müzik ile yapamayacağım bir şey yok. Hoş gaza gelme konusunda bizim milletin üstüne tanımam. Boşuna dememişler Türk gibi başla diye.
         ladydisko
         konu hakkında hiç bilgim yokmuş gibi davranılınca duramıyorum
          pillowtalk
          Dolardan konu açılınca baya gaza geliyorum açıkçası.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.