En Büyük Hayal Kırıklığınız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   honeybee
   çok aşık olduğum adamın ne yazık ki beraber olamayacak olmamız
    semaakonurr
    Gerçekten yalan değil :) Bu zamana kadar çok büyük bir hayal kırıklığım olmadı olduysa da hepsinin altından kalktım.
     catherine-earnshaw
     2 yıl boyunca birini çok istedim. O kadar istedim ki diğer erkeklerden tiksinir oldum, onun dışında birine yaklaşmak içimden gelmedi. Bu da yalnız kalmama sebep oldu. Ve o kişi beni 2 yıl oyaladı, bir şeylere inandırdı, umut verdi. Sonunda güzel şeyler yaşadım. Hayatımı mahveden kötü ilişkilerimi ve geçmişimi tamamen unutup yerine iyi hatırlayacağım anılar edindiğim için mutluydum. Ama mevzu sadece bencil istekler, elde etme hırsı ve yatak döşekmiş onun için. Sorun bu değil, sorun 2 yıl beni oyalamış olması ve sonucunda gelişen aptal duygularım. Hepsi çöpe gitti. Zaten travmalı olan ben, olanlardan sonra kendime gelemedim. Önce hayata küstüm sonra insanlara, ilişkilere. Eskiden bir şeyler iyi olsun diye çabalardım ilişkilerim ne kadar kötü biterse bitsin. Şimdiyse hiçbir şeye inancım kalmadı. Ciddi ilişkilerden kaçar oldum. Her insanın bir dayanma noktası vardır. Ben yoruldum.
      eliff04
      O.....🥀 İşin kötüsü bundan haberi bile yok ve hiçbir zaman olmayacak. Çünkü %100 eminim ki öğrenirse benden tiksinecek. Bana inanmayacak. Ya da çok yapışkan biri olduğumu, sülük gibi olduğumu düşünecek. Zaten benden soğuduğunu düşünüyorum. Bu yüzden asla açılamam. Ve o içimde olduğu sürece kimseyle ilişki kuramayacağımı biliyorum. Beni en çok üzen şey onunla ilgili hayal bile kuramamak. Çünkü asla olmayacak birşey. Normalde hayaller mutlu eder benimki sadece canımı yakıyor.
       cinayetvaraga
       Ömrumün ilk 20 yılındaki kırıklikları saymıyorum. onlar geçiş döneminin fırtınalı anları olduğu için anlam yüklemiyorum. Geçtiğimiz yıllarda bir projemiz vardı, çok ama çok gönül verdiğim, katma değeri inanılmaz yüksek ve bölge turizmine de çok katkı sağlayacaktı. ama ama ama... pandemi ile birlikte ödeneklerde, kredilerde sorunlar oluşmaya başladı. ve o proje rafa kalktı. hala da indiremedik. içimde kalan en büyük ukdedir.
        semaakonurr
        Sadece bu hayal kırıklığımı söylemek istiyorum bunun dışında da yok zaten pek... Onu severken ondan ayrılmak zorunda kaldım ayrılmak zorunda bıraktılar 3-4 ay kendime gelemedim zaten . Ben hayatımda ilk kez benim için bir erkeğin ağladığını gördüm unutamadım onu çünkü çevremiz aynı ortamlarımız aynıydı . Bu olalı 1 sene üzerinden geçti şimdi arkadaşız çünkü hiçbir zaman birbirimizden ayrı kalmadık kalamadık. Gerçek Ayrılma sebebini söylemek istemiyorum. Beni ayrılmak zorunda bırakanlar şu an zaten başka farklı bir suçtan cezaevinde o yüzden Allah’ın Adaleti Diyorum. Bana zamanında akıttıkları gözyaşlarını şu anda anneleri cezaevindeki oğulları için akıtıyor . Bi telefon açsam Berk’in koşarak geleceğini biliyorum. O hala gerçek ayrılma sebebimizi bilmiyor.Bilmemesi de daha iyi Allah’ıma Çok Şükür ki Eskisinden Daha İyiyim Şu An 🙏🙏
         tsukyomi
         Sağlığım ve şu kara test sonucu. Geçen yıl yüksek tansiyon problemi yaşamaya başladım, araştırdılar, hipofiz bezinde tümör çıktı. Tümörün bundan kaynaklı olabileceği düşünülürken bir de cushing sendromu eklendi ihtimallere. Ben nice planlar yapıyordum, ayıcığımla gezecektim, yiyecektim, eğlenecektim ve koşturarak çalışacaktım. Şu an 27 yaşındayım, ani ayağa kalkamıyorum, koşsam nabzım kafamda atıyor, en ufak bir sıkıntıya tansiyonum çıkıyor, bazen çalışmamı bile engelliyor ve bana biçilen ömür 6 yıl. Haksızlık bu.. Edit: Bu da feyk sanıldı, ikinci fotoğraf bu konuya binaendir. Ben gerçekten dayanamıyorum artık.
          magdur_sempanze
          Kafama çip takılmasını engelleyememiş olmam. küçüktüm cahildim. Bir katakulliye getirip takmış orospu çocukları.
           bizimkiz
           son arabamızı sattığımızda anlamıştım artık hiç bişi eskisi gibi olmıcaktı ...18 ime kadar hep kuzenlerimin hayatına devam edişini izledim bizim ise giderek iflas edişimizi aile büyükleri dahil kimse yardım etmedi küçük bir destekle babam kalkabilirdi ayağa ama evimizden çıkmayan akrabaların sadece bayramlarda aramasıyla anladım aile kavramı iğrenç bir şeydi gen bağı iğrenç bir şeydi
            orientexpress
            Zamanında çok sabır çekmek, şu an kimse sikimde değil kusura bakmasınlar, böceklik yapanı, bok gibi kokanı anında çiziyorum.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.