En 'Anne' Özelliğiniz Ne?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   amakafamiznasiguzel
   Ben arkadaşlarımı "Ouyy kurban olurum sana" diye seviyorum
    mevsimlerden-sonbahar61
    bizimkiler hasta olunca yanlarında beni isterler çünkü kıyamıyorum hasta birine anında anne kesiliyorum iyileşene kadar tabi
     miss_depressive
     Manyak gibi çocuk seviyorum Bir ortamda çocuk varsa hep bana bırakılır Çocuklarla çok iyi anlaşırım Hasta olunca aileye ben bakarım Arkadaşlarımı soğuk havalarda ceketsiz dışarı çıkartmam Atlet giymediklerinde arkadaşlarıma kızarım
      zeynebio
      ben her kadında bir annelik içgüdüsü olduğuna inanıyorum ve kendimde de görüyorum bu annelik özelliklerini örneğin bir bebek görünce gözlerim dolar. Çocuklarla çok güzel vakit geçiririm. Tüm çocuklar beni çok sever. Kardeşime bile bazen annelik yaparım.
       nunukafasi
       Öncelikle ben anneliğin kutsal olduğuna da ve annelik hormonu denilen şeye de inanmıyorum. Bunlar neslin devamı için ortaya atılmış söylemler. O sebeple her kadında annelik Özellikleri olduğunu düşünüyorum.
        ozlemiko_0
        Sevdiğim insanlara sarılınca oyyy sen nasıl tatlı bir çocuksun böyle, bal mısın yaa derim ve böyle sevip yanaklarını sıkarım illa ki. Bir şey yapacakları zaman sürekli tembihlerim, dikkatli olmaları için uyarırım ve çok iyi terlik atarım.
         a.l.p.o.l.l.o.n
         Erkek olsamda üzerimde nedensiz bir anaçlık var çocuklara iyi örnek olmaya çalışır bir şeyler öğretir hatta onlarla ilgilenebilirim şuanlık bebeklerden benden küçük ergenlere kadar eğer ona yabancı değilsem onunla ilgilenirim sanırım abartmış sayılırmıyım bilmiyorum ama eski sevgilimede böyle davranmıştım :)
          mercannn
          Hasta olan birine güzel bakarım :)
           patiklipenguen_
           En anaç özelliğim sanırım yemek yedirmek sofrada yanıma oturan insan ordan aç kalkamaz asla doyduklarına inanmıyorum.
            tugce-cim-diyeceksiniz
            Biri uyuduğunda üstünü örter yanlardan yorganı sıkıştırır kundak yaparım😄
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.