Emojilerin Kadınları Küçük Düşürmesi ve Önemsememesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Kesinlikle katıldığım gerçek. Biliyorsunuz ki ağlama, gülme, şaşırma, kızma ve buna benzer emojilerin hepsi kel erkek suratı şeklinde. Sonuna kadar karşıyım bu duruma erkeklerin gülüp, ağlayıp, kızıp, şaşırabileceği gibi kadınlar da aynı tepkileri verebilir. Bu tepkiler sadece erkeklere özgü değildir. Bir an önce bu emojilerin değiştirilmesi lazım.
    nickiharuto
    dio'nun en büyük duyarı gibi görünebilir! ben emoji tasarlasaydım kadına bu ifadeleri yakıştırmaz ve yapmazdım.gülen yüz yeterli kadınlar için,onlara en çok gülmek yakşıyor.
     eski_bi_tanidik
     Bildiğiniz tüm duyarlari unutun
      disi.ejderya
      Iste bu yüzden emoji kullanmıyorum. Protestoooooooo
       me_out_bye
       Emojilerin cinsiyeti yok kamil. Yuniseksss uni. Kel erkek değil o. İnsan yüzü, saç sakal bişe cinsiyet belirtecek bir şey yok normal anatomi. 2 göz 1 ağız. Herkes yani. Kadında erkekte.
        agac-ceviz
        Ah garavel sen ne yüce gönüllü duyarlı birisin anlatamam her gün sana başka hayran oluyorum hemen telefonumu atıyorum benim kadın emojisiz telefonlarla işim olmaz sizinde olmasın...
         derinfeylesof
         Bunu çok düşündün mü 😂 Boş vaktin vardı herhalde ama güzel tespit başka dertlerimiz bittiğinde düşünülür
          absurdizm
          erkeklere tek duygu emojilerde geliyor. varsın kadın emojisi olmasın ne olacak
           notuds
           feminazi çalışıyor
            blondewitch
            Şöyle bakın olaya, türkiye bazında en azından, günlük hayatta erkekler duygularının belli olmasından mahrum ediliyorlar. Bari emojilerle yaşasınlar, di mi? :)
             me_out_bye
             Yaya geçitleri falan bazı sombellerde de bu kullanılır. Cinsiyetsiz insan şekli. Cin ali dedikleri çizim. 1 kafa 2 kol 2 ayak. Bunada niye kadın yok diyorlar mk. Etek mi çizsin resmi levhaya detaya bak mk. Tokada takak ? Birde crop tropu olsun istiyosan ? Pff. Cinsiyetsiz o. İkiside olur. İnsan demek yani. Burdan geç diyor. Genel şekil okey? Kafa vücut kol bacak. Herkeste bulunan ortak özellikler çizilmiş detaylara birbirinde farkli olanlara girilmemiş. Annadınnn ? Cin Ali isminide takilma onu hangi kamil söylediyse o da eski. Cinsiyet belirtmeyen çizimler yani onlar. Erkek değil. (!)
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.