Emojilerin Kadınları Küçük Düşürmesi ve Önemsememesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Kesinlikle katıldığım gerçek. Biliyorsunuz ki ağlama, gülme, şaşırma, kızma ve buna benzer emojilerin hepsi kel erkek suratı şeklinde. Sonuna kadar karşıyım bu duruma erkeklerin gülüp, ağlayıp, kızıp, şaşırabileceği gibi kadınlar da aynı tepkileri verebilir. Bu tepkiler sadece erkeklere özgü değildir. Bir an önce bu emojilerin değiştirilmesi lazım.
    fairytale-
    Iste bu yüzden emoji kullanmıyorum. Protestoooooooo
     eski_bi_tanidik
     Bildiğiniz tüm duyarlari unutun
      yabadabadu
      🙆
       absurdizm
       erkeklere tek duygu emojilerde geliyor. varsın kadın emojisi olmasın ne olacak
        me_out_bye
        Emojilerin cinsiyeti yok kamil. Yuniseksss uni. Kel erkek değil o. İnsan yüzü, saç sakal bişe cinsiyet belirtecek bir şey yok normal anatomi. 2 göz 1 ağız. Herkes yani. Kadında erkekte.
         me_out_bye
         Yaya geçitleri falan bazı sombellerde de bu kullanılır. Cinsiyetsiz insan şekli. Cin ali dedikleri çizim. 1 kafa 2 kol 2 ayak. Bunada niye kadın yok diyorlar mk. Etek mi çizsin resmi levhaya detaya bak mk. Tokada takak ? Birde crop tropu olsun istiyosan ? Pff. Cinsiyetsiz o. İkiside olur. İnsan demek yani. Burdan geç diyor. Genel şekil okey? Kafa vücut kol bacak. Herkeste bulunan ortak özellikler çizilmiş detaylara birbirinde farkli olanlara girilmemiş. Annadınnn ? Cin Ali isminide takilma onu hangi kamil söylediyse o da eski. Cinsiyet belirtmeyen çizimler yani onlar. Erkek değil. (!)
          derinfeylesof
          Bunu çok düşündün mü 😂 Boş vaktin vardı herhalde ama güzel tespit başka dertlerimiz bittiğinde düşünülür
           nickiharuto
           dio'nun en büyük duyarı gibi görünebilir! ben emoji tasarlasaydım kadına bu ifadeleri yakıştırmaz ve yapmazdım.gülen yüz yeterli kadınlar için,onlara en çok gülmek yakşıyor.
            agac-ceviz
            Ah garavel sen ne yüce gönüllü duyarlı birisin anlatamam her gün sana başka hayran oluyorum hemen telefonumu atıyorum benim kadın emojisiz telefonlarla işim olmaz sizinde olmasın...
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.