Elon Musk'ın Kripto Para Borsasını Manipüle Etmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sizofrenpsikiyatrist
   Sözde bağımsız borsa olan kripto borsası elon beyin gün içinde nefes almasından bile etkileniyor. İşin komik tarafı piyasayı kötüleyerek dibe çekiyor millet zararına satıp çıkıyor, kendi dipten alıyor ardından övgü dolu sözlerle piyasayı yükseltip aldıklarını büyük kârla satıyor ama kullanıcılar hâlâ onun söylediklerine göre hareket ediyor. Sözlerime Thomas Fuller`in sözüyle son vermek istiyorum. “Para insanı avlamak için en iyi yemdir.”
    slmbnarda
    Bu adam Türkiyeye geldiğinde bırakmayıp zorla twitterına TL yazdırmalıydık
     bright-wizard
     Osurmasa iyi bari
      _sofia_
      Adamın herhangi bir şeyi manipüle etmek gibi bir gayrete ihtiyacı da yok. Şaka yapsa dengeler alt üst.
       fairytale-
       Ya bu adam çok akıllı ya da biz cok aptalız 🤔
        kafatamircisi
        Kripto borsa da iki müşteri vardır Piyasa alıcı Piyasa yapıcı Alıcılar kar amacı güden küçük meblağ yatırımcıları. Yapıcı pozisyonu ise örn. 200 M$ gibi çok yüksek mktarlarla saniyelik işlem yapan borsacı ve otomatik olarakta o borsanın yönetimini almış bulunur.
         rahat
         adam durduk yere bitcoin dünyaya zarar veriyor çok enerji tüketiyor ve artık merkeziyetsiz değil dedi. ulan bunu daha önceden bilmiyor muydun şerefsizin evladı!
          kisi
          Manipülasyona çok açık bir piyasa olduğu için normal olan bir durum. Paranızın elli katına çıkabildiği ama ellide birine inmediği bir piyasa pek mümkün değil. Böyle şeyler çok sık olacak. Hatta yatırım araçlarının yapısından dolayı diğer piyasalar gibi çoğu kişinin zarar edeceği bir piyasa. Ayrıca insanların hala onun sözü ile hareket etmesi normal. Çünkü yatırımcı kendi ciddiye almasa bile başkalarının ciddiye alacağını bildiği için ona göre hareket etmek zorunda. Etkisini de kolay kolay kaybetmez. Bu arada para bağımsız olabilir ama borsaları bağımlı.
           maskoff
           cidden büyük bir orço çıktın elon musk. garibanın parasına göz diktin puşt.
            absurdizm
            işini biliyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.