Elon Musk'ın Kripto Para Borsasını Manipüle Etmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sizofrenpsikiyatrist
   Sözde bağımsız borsa olan kripto borsası elon beyin gün içinde nefes almasından bile etkileniyor. İşin komik tarafı piyasayı kötüleyerek dibe çekiyor millet zararına satıp çıkıyor, kendi dipten alıyor ardından övgü dolu sözlerle piyasayı yükseltip aldıklarını büyük kârla satıyor ama kullanıcılar hâlâ onun söylediklerine göre hareket ediyor. Sözlerime Thomas Fuller`in sözüyle son vermek istiyorum. “Para insanı avlamak için en iyi yemdir.”
    rahat
    adam durduk yere bitcoin dünyaya zarar veriyor çok enerji tüketiyor ve artık merkeziyetsiz değil dedi. ulan bunu daha önceden bilmiyor muydun şerefsizin evladı!
     fairytale-
     Ya bu adam çok akıllı ya da biz cok aptalız 🤔
      slmbnarda
      Bu adam Türkiyeye geldiğinde bırakmayıp zorla twitterına TL yazdırmalıydık
       kafatamircisi
       Kripto borsa da iki müşteri vardır Piyasa alıcı Piyasa yapıcı Alıcılar kar amacı güden küçük meblağ yatırımcıları. Yapıcı pozisyonu ise örn. 200 M$ gibi çok yüksek mktarlarla saniyelik işlem yapan borsacı ve otomatik olarakta o borsanın yönetimini almış bulunur.
        _sofia_
        Adamın herhangi bir şeyi manipüle etmek gibi bir gayrete ihtiyacı da yok. Şaka yapsa dengeler alt üst.
         bright-wizard
         Osurmasa iyi bari
          absurdizm
          işini biliyor.
           maskoff
           cidden büyük bir orço çıktın elon musk. garibanın parasına göz diktin puşt.
            kisi
            Manipülasyona çok açık bir piyasa olduğu için normal olan bir durum. Paranızın elli katına çıkabildiği ama ellide birine inmediği bir piyasa pek mümkün değil. Böyle şeyler çok sık olacak. Hatta yatırım araçlarının yapısından dolayı diğer piyasalar gibi çoğu kişinin zarar edeceği bir piyasa. Ayrıca insanların hala onun sözü ile hareket etmesi normal. Çünkü yatırımcı kendi ciddiye almasa bile başkalarının ciddiye alacağını bildiği için ona göre hareket etmek zorunda. Etkisini de kolay kolay kaybetmez. Bu arada para bağımsız olabilir ama borsaları bağımlı.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.