Eleştirinin Milli Sporumuz Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Herkesin birbirini eleştirdiği, bu eleştirilerin yapıcı olmaktan çok uzak, kırıcı ve kişilik haklarını zedeleyen cümlelerin sarf edildiği dönemlerden geçiyoruz. Anne olmayan arkadaşlarım anneliği eleştiriyor arkadaşlar bu nasıl bir şey? Tamam bilgi çağındayız herkesin okudukları, öğrendikleri, duydukları var. Bunları paylaşmak çok güzel ama dilinizi de bu niyete göre törpülemeniz gerekmez mi? Emir kipleri, üstten konuşmalar bunun adı eleştiri mi şimdi?
    sedefartuny
    İnsanlarla hemen kaynaşamadığım, etrafıma gülücükler saçmadığım, soğuk ve mesafeli olduğum için bir hayli eleştiriliyorum. Dediğiniz gibi bu eleştirilerin bir çoğu da çok kırıcı ve yakın çevremden geliyor. İnsanları bir salsanız mı acaba? Bırakın herkes istediği gibi yaşasın. Neden insanları değiştirmek için çabalıyorsunuz?
     thetalentedmrripley
     AYM Başkanı'nın İçişleri Bakanı'na hatırlattığı gibi; ''İnsan, dilinin altında gizlidir'' demiş Mevlana.
      gregory_
      Hangi milli sporda başarılıyız ki??
       detokssuyu
       Ben bazı insanların bunu hobi olarak yaptığına inanıyorum artık. Kırıcı eleştiriler yaptıkça daha mutlu oluyorlar. Kendilerini daha iyi hissediyorlar. Bunun adı eleştiri değil orası ayrı tabii ama. Çok saygısız bir noktaya doğru evriliyor bazen.
        dr.rock
        Bilgi yok Fikri çok Şekerpareleridir kendileri Aldırmayınız
         azginteke
         Yattığın yerden yapılabilmesi ve eleştiren insana kendini önemli/üstün hissettirmesi neden milli olduğunu açıklıyor bence. Eleştirdiği konunun bile tam olarak ne olduğunu bilmeden bok atarak normalde bu konu hakkında fikir beyan edemeyecek insanların bir anda bilirkişi kesilmesi de bu millileşmenin boktan bir sonucu.
          peripedia
          Hiçbirini dikkate almam. Fikirlerini ve eleştirilerini dinleyeceğim ve değerlendireceğim bir iki kişi vardır. Onların dışındakileri gereksiz görüyor ve müsade etmiyorum. Eleştirilmek istemiyorsanız ya da kötü niyet olduğunu düşünüyorsanız buna müsade etmeyin. Açık açık bu konu hakkında konuşmak istemediğinizi beyan edin.
           zimbo
           Eleştiriyi düzgün yapabilirsek tamam da eleştiri artık dedikodu seviyesine erişiyor o yüzden bu ayrımı iyi yapmak lazım.
            rarero
            Eleştiri hem olumlu hem olumsuz yapılır. Bizim insanımız eleştiriyi olumsuz bir şey olarak algıladığından her olumsuz şeye eleştiri yapıyorum diye yaftalama yapıyorlar. Olumlu şey söylemekten de imtina ediyorlar. Bu düzen insanların algısıyla oynuyor gerçekten.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.