Elektrikli Araçlar Hakkında Düşünceniz Neler?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kayaca
   Elektrikli otomobiller tüm dünyada yoğun bir talep görüyor ve bu bir rastlantı ya da geçici bir heves değil. Oldukça yüksek sürüş konforu sunan bu son teknoloji mucizesi otomobiller, aynı zamanda düşük yakıt maliyeti sayesinde yolculukları çok daha ekonomik hale dönüştürürken, petrol türevi yakıtlar tüketmediği için karbon ayak izini minimuma çekerek çevre kirliliğini de yok ediyorlar. Tüm bu olumlu gelişmeler ve teknolojiyle beraber artık ilerleyen zamanlarda benzinli araçlar yavaş yavaş azalacak gibi ama biz son tüketici elektrikli araçları kullanmaya hazır mıyız ? Artık benzinliklerde yakıt değil elektrik alacağız. Tüm bunları göz önüne aldığınızda siz elektrikli araçlar noktasında ne düşünüyorsunuz ? Sizce zamanla popüler olacak mı yoksa sadece belli bir kitle mi kullanacak ?
    gregory_
    Valla bizim memlekette hala "araba otomatik vites mi olur beah" kafasi cogunluktayken elektriklinin gelecegi ne olur bilemiyorum.
     berat-albayrak-official
     Burada 20 milyona felan olur. Elektriğin yüzdesi 30 lira felan
      eo110
      İşin ekonomik boyutu ve ülkemizdeki kullanılırlığı konusunda bir şey diyemem ama kendi mesleğim gereği herhangi bir kaza durumunda müdahale tekniklerini öğrenmeye başladım. Kendimin bir elektrikli araç alma durumu ise en az 10 yıl.
       almila__
       Biraz zaman alacak gibi ya ama biz kadınlar için süper elektirkli araç. Daha temiz ve daha konforlu hem de doğa dostu daha ne olsun ya..
        deniz006
        İlk arabam elektrikli olsun çok isterim ben yeni teknolijilere her zaman açık biriyim o yüzden elektrikli araçlar ilgimi çekiyor..
         cesuryurek-
         valla süper, teknolojinin bu kadar hızlı gelişmesi çok güzel param olursa tabi ki bu modelden alırım yaa..
          strangestar
          Gayet güzel bir buluş ayrıca doğayı korumaya yönelik bir buluş gerçi bu saatten sonra ne kadar işe yarar belli olmaz ama umutsuz olmamak lazım
           makeup-alp
           Yakın zamanda elektrikli bir araç almayı düşünüyorum, zoe olabilir mesela
           https://www.renault.com.tr/elektrikli-araclar/yeni-zoe.html
           https://www.renault.com.tr/elektrikli-araclar/yeni-zoe.html
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.