Eksiksiz Herkesin Üst Komşusunun Dört Nala Koşan Çocuğu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vogelfrei
   Başımda olan bela. Üstelik bir değil çifte bela benimki. Hayır anlamıyorum aynı büyüklükteki dairelerde oturuyoruz ve benden daha fazla eşyaları var. Yani daha az alana sahipler ve aynı uzunlukta antreye sahibiz ama bu küçük teröristler o antrede kırdaymış gibi dört nala koşuyor. Ara sıra da kafasının üstünde zıplıyor galiba bilemiyorum. Bir başlıyorlar ki tavan tepene çökücek zannediyorsun. Herkesin bi belalı üst komşusu vardır ama benimkileri toplayınca bi insan etmiyor. Sizinkiler ne?
    badideasensei
    Bizim üst kattakinin torunu basketbol oynuyor , eşya fln çekiyorlar ama alttaki daha fena. Alt komşudan daha çok muzdaribim. Deprem oluyor zannetmiştim , her hafta sonu uyandırma servisi görevi görüyor sağ olsun 😌
     atakancavdar
     Bizim apartmandaki çocuklar uslu çocuklar maşallah sesleri fazla çıkmıyor :D Ama üst katımda bir adam var sağolsun gece 2 veya 3te bağırmalarını duyuyorum çoğu zaman. Rahatsız olurlar diyede düşünmüyor mıu acaba bilmiyorum.
      kitaptakikurt
      villada oturuyorum öyle dert yok şükür. yok velet gürültüsü yok komşu kavgasının sesleri yok ayak sesleri yıllardır tatmadığım dertler
       moon_night
       Üst komşum yok
        garavel-usta
        Biride dememiş eksiksik ne aq yeni bir küfür mü yoksa eksiksiz ile aynı bir şey mi
         furkanbozkurt
         Bilerek tepiniyolar sanki ya dün bizimkiler kafamı deldi resmen
          samyeli90
          Üst katım boş ama alt kat komşunun çocuklarının sesi bile geliyor yani inanılmaz
           kedianasi
           Üst komşumun dört nala koşan ve evde plastik topla zıp zıp gece gündüz oynayan çocuğunun 6 aylık bir kedi olduğunu öğrendiğimden beri seslerden rahatsız olmuyorum. İnsana tahammülüm yok benim.
            detokssuyu
            Pateni ile koşuyor dört nala bir de benimki. Beynimde zonkluyor o ses her Allah'ın günü. Bir kere uyardık ama değişen bir şey yok ne yazık ki.
             kisi
             O çocuk yeğenim olduğu için sesini duydukça mutlu oluyorum. Daha çok gürültü yapsa keşke. Arada ben de raketle tavana vurarak gürültüsüne karşılık veriyorum. Bir şey anlatmadan gürültü ile konuşuyoruz.
              eflayilmaz
              İnsanın tahammül seviyesi kalmıyor bir süre sonra fakat bu noktada biz de çocukken evde böyle delicesine koşardık, eğlenirdik kısmı geliyor ve çok da umursamıyorum durumu
               tenementfunster
               Yalnızca üst olsa keşke, altta çocuk olmamasına rağmen daha beterler. Aile apartmanı olduğu için umurlarında da değil zaten. Fazlasıyla sinirli bir şekilde uyumaya çalıştığım bir gece alttakiler kavga edip kapı çarpıyor üsttekiler tavanı başıma yıkıyordu, üstüne üstlük yan tarafımızda tekstil fabrikası var ve kullandıkları makinelerden bir tanesi o kadar şiddetli ki yeri titrettiğini gayet net hissedebiliyorum. Bunların hepsinin üstüne durmadan çalan telefon sesi ve anneme sürekli olarak seslenip sesini duyuramayan babam eklendi. Hayatımda sinir krizi geçirmeye bu kadar yakın olduğum başka bir gün daha yoktu ve o gecenin etkisini 2 gün atlatamadım.
                damarcibasi
                Apartman dairesinden dublex site içi villaya geçiş yaparak kurtulduğum beladır. Şu andaki sıkıntı yan komşunun anne babası misafirliğe geldiğinde işitme sorunları nedeniyle fazlasıyla volümlü izledikleri televizyon yayınlarını birlikte dinliyoruz. Bir sonraki aşamada müstakil villaya geçip komşu gürültüsü derdinden sonsuza dek kurtulmayı hedefliyorum. Tavsiye ederim gençler şimdiden para biriktirmeye başlayın.
                 aykuty
                 her binada kesinlikle oluyordur
                 /
                 0

                 Tarihe Göre

                 İçerik bulunamadı.