18
20.12.2020
Ekşi Sözlük Yazarları Hakkında.
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   wall-street
   E. sözlük yazarlarının, hepsi olmasa da çoğunun sözlükte biriyle bir konuda tartışırken aynı şeyleri karşı tarafın direk yüzüne söyleyecek kadar cesareti olmayan insanlar olması. Bu diğer platform yazarları için de geçerli aslında.
    cinayetvaraga
    Sosyal platformların hepsi için geçerli bu. korkaklar ve riyakarlar ordusu. hayali kişiliklerini yaşıyorlar buralarda. Sınıfta hoca soru sorduğunda parmak kaldıramayanlar burda olmuş kont ve kontes.
     nobodyy1
     Keşke sadece bi ekşi sözlük olsa. Her yerde var. Sanal hayat işte, başka ne bekliyorsun.. Gerçek hayatta söyleyemediklerini, yapamadıklarını gelip burda yazıyorlar. İki kişilikleri arasında dünya kadar fark var.
      me_out_bye
      İnternetin verdiği güveni hatalı kullanıyorlar. Erişilemez uzaklıkta olduğu için pis ise iyice pisleşebiliyor. Saldırgan oluyor herkesi karalayıp bir kendisi mükemmelmiş gibi havalar. Dışarıda bunu yapamaz ama. Adamı hoplatırlar ya da dışarıda öyle herkese üstünmüş gibi konuşamaz. Kendi hatalarıda vardır elbet herkesin ve gün yüzüne çıkar bunlarrrr. İnternette laf atması kolay yani. Kısaca.. 17 yaşında olup 35 yaşında güzel bir konumda olan adamla bile tşk geçebilirler zuhaaamuhaa diye onlarda bunu seviyor zaten. Dışarıda göt ister biraz o iş amaaaaa ;) Velet olduğun direkt gün yüzüne çıkar. 🤦🏻‍♂️ Bırak üste çıkmayı. Adam kale bile almaz.
       monaiman
       Ben çoğu yazılanlara inanmıyorum. Yani öyle ütopik ki... bakın trollüğünü belli edenlere demiyorum, gerçekmiş gibi, kendisini dahi o hikayelere inandıran mitomanili ruh hastalarına diyorum. Yazık kafanıza be.
        mrcrw
        Türkiye'nin değişimini takip etmiş sözlüktür. Eskiden kaliteli iken şimdi çer çöp başlıklar, çer çöp yorumlar, çer çöp kullanıcılar. Eskiden tanım bakmak için kullanılan sözlük seks konuşulan başlıklara dönmeye başladı.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.