20
5.10.2020
Ekşi Sözlük'te Torpil İddiaları
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   kuduz-doktor-hektor
   Ekşi sözlük adlı sözlük klonunun, kanzuk nickli namı diğer dürümcü patronu ve çiçeği burnunda eşi alexandraarzat nickli kişinin sözüm ona herkesin tabi olduğu kuralları hiçe saymalarıyla başlayan olaylar. Dürümcü kişisi sevgilisini torpille sıra bekletmeden yazar yapıyor. Torpille yazar yapılan sevgili, kendine yapılan eleştirileri hazmedemiyor ve dürümcüye salık vererek kendini eleştirenleri sözüm ona demokrasi abidesi sözlükten uçurtuyor ve olayların fitili böylece ateşlenmiş bulunuyor.
    cymbalist
    Gerçek anlamda haksızlık. İnsanlar senelerce yazar olmak için bekliyorlar. Belki bunun da anlamsız bir hareket olduğu bu şekilde anlaşılacaktır. Bir çok yazar sözlüğü boykot edeceklerini yazmışlar.
     cinayetvaraga
     peki bundan bize ne? bizim burdaki derdimiz bize yetiyor zaten.
      monaiman
      5 lira verenin reklamının yayınlandığı sözlük. Bazı kullanıcılarının kalitesini öyle anlayabilirsiniz.
       arslan-ibrahim1
       adam eşini yazar yapmış sonuçta site adamın ne var yani bunda buna ses çıkaracaklarına özel veya devlet dairelerinde bir çok torpilli insan var onlara ses çıkarsınlar
        damarcibasi
        Vay arkadaş memleketin derdine bak. Günlerdir ekşi sözlükteki sabotaj seviyesine ulaşan protestolar yetmedi buraya taştı. Oldu olacak sokak eylemleri başlatın. Adamın kendi dükkanı eşini ister yazar yapar ister kasanın başına oturtur isterse komple siteyi üzerine yapar. Hazımsız ekşi tayfası amma büyüttü hadiseyi.
         rarero
         Buna neden bu kadar önem verilmiş henüz anlamış değilim. Adamın eline bir güç geçmiş. Çok tabii sevgilisine torpil geçer. Bunu hangi erkek yapmaz ya da hangi kadın bunu istemez? Çok çok değerli ve önemli bir pozisyona getirme gibi bir durum da yok aslında. Sosyal bir mecrada ayrıcalık tanımış sadece. Kim olsa yapardı gibi düşünüyorum ben açıkçası. Çok da şaşırmadım.
          ladydisko
          malasef iyice bozulan güzel platformdur nerde o eski ekşi festler
           zodyakli
           Zaten çok fazla şey söyleniyordu. Yazarların kendilerinin bir yerle bir kişiyle anlaşıp o kişiyi öven entryler falan giriyor olmaları vs vs. Aslında bunlar ses getirmeliydi. Sonuçta insanları yanlış yönlendiriyorlar para uğruna ama bir sevgilinin yazar olması ( tabii tek bu da değil de) daha çok ses getirdi.
            daisyyy
            Yılların ekşi sözlüğüne bak. Bir sevgili torpili tüm havasını aldı götürdü. Eyyy ekşiciler dio'ya gelin. Burası oradan daha güzel <3
             cyhank
             ulan yıllarca bekledik be hala bilmem bin kaçıncı sıradayız
              sozdedegilgozde
              Takip etmeyi bırakalı uzun zaman olmuştu. Eskisi gibi kaliteli bir yer olmaktan çıkmıştı. En son gündeme gelen bu olaylarda ekşi sözlüğü bitirecek, sonunu getirecek sanırım.
               dr.rock
               Alt kültürün yeniçerileri Kazan kaldırmış Patronun olduğu yerde harem Haremin olduğu yerde kaos vardır
                belizzimaaa
                Torpilin girmedigi bi eksi kalmisti. Neyse biz dio’ya devam. Burada da torpil islerse o zaman bakariz
                 bisosyolog
                 Doğruysa fena valla. Bu kadar demokrasi abidesi bir yerin bu hale gelmesi..
                  lovewkoko
                  adam eşini yazar yapmış, millet iki gündür onla yatıp kalkıyo. garip gerçekten. yıllarca yazar olarak bekleyenlerin gözleri yaşlı. girince de bi bok olacağını sanıyolar. yazık.
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.