Ekşi Sözlük'te Torpil İddiaları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kuduz-doktor-hektor
   Ekşi sözlük adlı sözlük klonunun, kanzuk nickli namı diğer dürümcü patronu ve çiçeği burnunda eşi alexandraarzat nickli kişinin sözüm ona herkesin tabi olduğu kuralları hiçe saymalarıyla başlayan olaylar. Dürümcü kişisi sevgilisini torpille sıra bekletmeden yazar yapıyor. Torpille yazar yapılan sevgili, kendine yapılan eleştirileri hazmedemiyor ve dürümcüye salık vererek kendini eleştirenleri sözüm ona demokrasi abidesi sözlükten uçurtuyor ve olayların fitili böylece ateşlenmiş bulunuyor.
    cymbalist
    Gerçek anlamda haksızlık. İnsanlar senelerce yazar olmak için bekliyorlar. Belki bunun da anlamsız bir hareket olduğu bu şekilde anlaşılacaktır. Bir çok yazar sözlüğü boykot edeceklerini yazmışlar.
     cinayetvaraga
     peki bundan bize ne? bizim burdaki derdimiz bize yetiyor zaten.
      monaiman
      5 lira verenin reklamının yayınlandığı sözlük. Bazı kullanıcılarının kalitesini öyle anlayabilirsiniz.
       arslan-ibrahim1
       adam eşini yazar yapmış sonuçta site adamın ne var yani bunda buna ses çıkaracaklarına özel veya devlet dairelerinde bir çok torpilli insan var onlara ses çıkarsınlar
        rarero
        Buna neden bu kadar önem verilmiş henüz anlamış değilim. Adamın eline bir güç geçmiş. Çok tabii sevgilisine torpil geçer. Bunu hangi erkek yapmaz ya da hangi kadın bunu istemez? Çok çok değerli ve önemli bir pozisyona getirme gibi bir durum da yok aslında. Sosyal bir mecrada ayrıcalık tanımış sadece. Kim olsa yapardı gibi düşünüyorum ben açıkçası. Çok da şaşırmadım.
         ladydisko
         malasef iyice bozulan güzel platformdur nerde o eski ekşi festler
          zodyakli
          Zaten çok fazla şey söyleniyordu. Yazarların kendilerinin bir yerle bir kişiyle anlaşıp o kişiyi öven entryler falan giriyor olmaları vs vs. Aslında bunlar ses getirmeliydi. Sonuçta insanları yanlış yönlendiriyorlar para uğruna ama bir sevgilinin yazar olması ( tabii tek bu da değil de) daha çok ses getirdi.
           daisyyy
           Yılların ekşi sözlüğüne bak. Bir sevgili torpili tüm havasını aldı götürdü. Eyyy ekşiciler dio'ya gelin. Burası oradan daha güzel <3
            cyhank
            ulan yıllarca bekledik be hala bilmem bin kaçıncı sıradayız
             sozdedegilgozde
             Takip etmeyi bırakalı uzun zaman olmuştu. Eskisi gibi kaliteli bir yer olmaktan çıkmıştı. En son gündeme gelen bu olaylarda ekşi sözlüğü bitirecek, sonunu getirecek sanırım.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.