556
25.3.2020
Ekşi Sözlük
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   gomit
   yazar olarak çalıştığım, ücretlerinin az olması sebebiyle buradan şikayetlerimi gönderdiğim platform
    marlboroman
    modası geçmektedir, sadece bilinirliği var şu an...
     yksc
     Ozan Güven ekşi sözlük ise dio.onedio muhabir çocuktur.
      pasaliderler
      kendi kendini bitirme yolunda çok hızlı ilerlemektedir.
       ayrton
       dio.onedio'nun reklamının yapıldığı platform. Sözlüklerin atası.
        jefes
        Buranin eline verecek olan platform
         kipcakuri
         "Dini değerlere hağaret eden törörüs yuvasu" diye laf geveleyen çomarlar da geldiğine göre başlayabiliriz. Şahsi görüş: 7 yıldır yazar olduğum, her sosyal medya platformu gibi sahiplerinin para için her şeyin yapılmasına göz yuman liboşlardan oluştuğu kötünün iyisi bir yer. Maaşlı ak troller ve bu trollüğe birtakım çıkarlar doğrultusunda izin veren sözlük yönetimi haricinde harika yazarlara ve içeriklere sahiptir.
          faustcap
          Yazarı olduğum köklü oluşumdur. Sözlüğe bok atanlar genelde sözlüğün kanser tayfasını fazla takan ya da onlardan biri olan şahıslardır. Türkiye'nin en sevdiğim yanlarından biridir.
           pepperoniplayboy
           Kendini bitirmekten ziyade başka bir şey olmayı tercih edip eski dostlarını kaybetmiş organizma. "Sakin" dinleyen insanların "Onurr" hakkındaki hissiyatlarına benzerdir hissettirdikleri. bütün o balıklar için teşekkürler.
            noeldede
            Yıllar beklediğim ama bir türlü yazarlık verilmeyen lanet olasıca yer....
             eldritcho7
             dio.onedio.com’un gelecek zamanlarda getir götürünü yapacak sözlüktür. tarih: 25 mart çarşamba 2020
              vayefendim
              aynı nick name ile beni bulabileceğiniz platformdur. reklamımı yapar kaçarım aga...
               aysberg
               Bu dönem yazar maaşlarını aksatmamalarını temenni ettiğim platform. Tek gelir kapım yazar maaşı kaldı.
                ibrahim-yakar1
                Bir kaç tane doktor tarafından şahsıma para teklifi edilerek başlık, entry yazdırma talebi geldi dm'den başlarda işi ciddiye almadım. Sonra araştırmaya başladım bunlar ne diye, adamlar resmen cast ajansı para verip başlık açtırıyorlar. Entry sildiriyorlar. Sözlük artık benim için bitmiştir parayı veren başlık açtırıp kendi reklamını yapıyor yazık
                 whitefang
                 Aşırı hızlı sosyal medya linci yapılabilen bir ortam.
                  yirmiuc
                  2009’da yazmaya başladığım; 2010’da inci sözlük kurulurken “bokunu çıkaran” ilk ekipte yer aldığım; her zaman format ve sıkıcı kurallardan kurtulmak isteyen yazarlar barındırmış, galakside eşi benzeri olmayan interaktif topluluk. Ekşi sözlük 2009’da da bozmuştu bazılarına göre, 2020’de de haliyle bozmaya devam ediyor. Sözlük kendi aurasıyla ve mutlak görev bilinciyle sayfalarını yenilemeye devam ederken; Beyaz Kutucuklarından kimlerin gelip geçtiğini pek de önemsemiyor. 2009’da da önemsemiyordu. Hatta o’dur ki, inci sözlük; bugün ekşide şikayet edilen “goy goy” ortamını deneyimlemek için ortaya atılan deneysel bir iddiadır. Mal olmadan, mal taklidi yaparak eğlenme tekniği; 4chan’den önce, formattan sıkılan ekşi yazarlarının kurduğu; inci sözlük’te başarıya ulaşsa da sistemin goy goy tekelinde kalarak uzun süreli kaliteyi koruyamayacağı anlaşılmıştır. O sebepledir ki ekşi bugün hâlâ en üstteyken; bir klon olan inci sözlük terkedilmiş kasabadan hallicedir. Demem o ki; dio gelir, inci gider. Yeni klonlar fonlanır, yeni platformlar yükselişe geçer, eğlence algısı değişir. Multimedya çağında farklı formatlar denenir, başarılı olunur ama; Ekşi sözlük, hepsinden ve herşeyden bağımsız olarak; sadece harf ve beyaz kutucuklarla kullanılabilen yapısını ve “mal olmadan mal taklidi yapılabilen bilgi yuvası” imajını koruyarak; mutlak görev bilinciyle sayfalarını yenilemeye devam eder. Ekşi sözlük, ekşi sözlük’tür. İyisiyle, kötüsüyle.
                   mertburgu
                   bozmaz dedikçe bozan sözlük.
                    sskjaflajslsfjakjfdl
                    zamanında güzelmiş galiba
                     xeredinberq
                     Telefon numarası girmeyi zorunlu kılmasını umduğum popüler sosyal medya mecrası. Tel no girmek kin ve nefret dolu entry sayısını azaltabilir. Telefonu kayıtlarda olan sözlük trolleri, bilinçaltlarındaki pislikleri entry olarak girmeden önce filtreden geçirme gereği duyacaktır. Bu da sözlük kalitesini arttıracaktır. Not: Umarım onedio yönetimi numaramızı reklam amacıyla vs üçüncü taraflarla paylaşmaz. Uyarıyorum: ETME!
                      toyzo35
                      Çok boş adam var sırf yazmak için yazan mı ararsin , kin kusan mi ararsın gereksiz boş insanlar topluluğu dolu .
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.