Ekrem İmamoğlu'nun 8 Mart'ta Danla Biliç İle Buluşması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ilmer
   Açıkçası bana garip geldi. Yani bir sürü farklı isim varken neden danla biliç? Hiçbir aktivist duruşu yok. gerçekten o kadar mağdur kadınlar için sesini çıkartan kişiler varken neden danla biliç? Anlıyorum stratejik bir hareket, z jenerasyonu, yüksek takipçili kişi ama beni bu hareketler kendisinden soğutuyor açıkçası.. Siz ne düşünüyorsunuz?
    tsukyomi
    Mansur Başganım da benimle buluşsun madem. Şurada sadece kadınları değil, hakları, emeği, eşitliği savunduğum kadar Sokrates davasını savunmadı be.
     gregory_
     Danla Biliç kadin degil mi?? 8 mart e tamam.
      gulfemkaya
      Tamamen reklam kokan bir hareket. Bana pek samimi gelmiyor böyle buluşmalar
       littlejohn
       danla ile buluşan ekrem, seninle buluşamayan ben..
        yazarcizer
        tamamen popülizm kokan bir hareket üstüne çok düşünmeye gerek yok
         mr_helper
         Samimiyetten uzak. Danla fizyolojik olarak kadın olabilir ama ülkemdeki kadınları temsil etmediği kesin.
          eo110
          Kimse hiç birşeyden memnun olmuyor.Napcan
           climax
           ekrem imamoğlunun ilk ofsayt hareketi değil bu maalesef :(
            eski_bi_tanidik
            Iste Ekrem İmamoğlu ve turevlerinin nekkadar da sacma aptal çıkarcı tamam çıkarın icin bir şeyler yaparsın ama bunun bu kadar açık bir şekilde bos bir kişiyle yapması.. durduk yere danla bilicle bulusmaz mesela siyasi hiçbir şey de yok. Danla bilic kim ki. Daha bir suru emekçi kadınlar varken neden danla bilic? Demek ki çok çok farklı bir amaçları var? Qyrica o kadar çalışan emek veren icraat yapan insanları desteklemek yerine daha da boş popüler kültürü destekliyorlar. Daha çok boyle insanların çıkmasına neden oluyorlar. Böyle insanlar artarsa destek görürse nolur? Ülkede hakkıyla okuyan çalışan ulke icin faydalı şeyler yapan sayısı düşer ulke boyle boşlarla dolup tasar hayırlı olsun. Bak garezim yok kesinlikle guzel bir sey yapsa desteklerim Ülkenin verimli olmasını uretmesini desteklemiyorlar kendi çıkarları uğruna boyle insanlar on planda diye boyle insanlari destekliyorlar. Madem ülkeyi düşünüyorsun gidip de youtube da makyaj yapan biriyle konuşmazsın. Kendi çıkarlarından baska bir şey düşündükleri yok suanda on planda olan cogu insanin Uyanın yoldaşlarım Neyse cok yükseldim jdndjdjdjdjddj
             _poseidon_
             Ekrem başgan sana güveniyorum .
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.