Ekrem İmamoğlu Açıklamaları (23 Kasım 2020)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Sağlık Bakanlığı'nın günlük açıkladığı koronavirüs verilerinin güvenirliği tartışma konusu olmaya devam ediyor. 22 Kasım'da bakanlık 139 kişinin hayatını kaybettiğini açıklarken, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, sadece dün 186 kişinin vefat ettiğini açıkladı. Ekrem İmamoğlu, "Bu konuda benim dilimin kemiği yok. Mecburum konuşmaya" diyerek, İstanbul’daki, “bulaşıcı hastalık” kaynaklı vefatlarla ilgili bilgiler paylaştı. İmamoğlu, Türkiye'de 139 vefat açıklanırken, İstanbul'da 186 kişinin hayatını kaybettiğini belirterek, "Ben şimdi ne yapayım yani; susayım mı, yutkunayım mı? Ben, uyuyamadım ki gece” ifadelerini kullandı. İmamoğlu daha sonra, “Defin sayımız, 450’lere doğru yürüyor. Yani yetiştiremiyoruz. Normal Kasım ayında bizim definimiz İstanbul’da 202, 190, 180 kişidir. Şu anda 450’ye doğru gidiyor. Bu kadar zor durumdayız. Bunu bilin” diye konuştu.
    cinayetvaraga
    ya ekrem işin gücün koronaya muhalefet olmak. tipik cehape zihniyetisin. mansur başkan gibi olsana azıcık. anca kürsüde terle, şakşakçılarınla tribünlere oyna. icraat görelim icraat!
     peripedia
     Yakında Ekrem İmamoğlu'nun bu verile ulaştığı kanalı kapatırlar. Demedi demeyin. Amaç gerçekleri halktan gizlemek olduğu için her yol ve türlü çelişki mübah tabi.
      detokssuyu
      Ben de uyuyamıyorum Başkanım. Göz göre göre bizi salak yerine koymaları, hiçbir önlem almamaları, önlem alıyormuş gibi gözüküp bir işe yaramayan saçmalıklarla insanların beyinlerini bulandırmaları uyutmuyor ne yazık ki.
       sedefartuny
       Ülkede hasta olmayan kaldı mı? Hala 5 binler 6 binler açıklanıyor. Ciddi ciddi size bu bilgi yeter alın bununla ne yapıyorsanız yapın kafası yaşıyorlar.
        apollonia-corleone
        Günde minimum 6 sela okunduğunu duyduğum için başkan 200000 dese de inanırdım
         ozymandiase
         Hükümetin tüm yalanlarını ortaya döktün yine kral. Helal olsun be! Israrla yoluna taş koymalarına rağmen korkusuzca çıkıp çatır çatır söylemişsin gerçekleri. Helal olsun sonuna kadar arkandayım Ekrem Başkan.
          roar
          "Ben şimdi ne yapayım yani; susayım mı, yutkunayım mı? Ben, uyuyamadım ki gece” ifadelerini kullandı. ben böyle samimiyetsiz bir ifade görmedim. Ey İmamoğlu bu şekilde nereye varmak istemektesin?
           pillowtalk
           Bu adamın gelmesine zamanında çok sevinmiştim her geçen gün biraz daha şovcu oluyor. Yahu kardeşim biz de biliyoruz yalan olduğunu. Yapacak bir şey var mı? Yok. Sesini bunun için çıkaracağına icraatlerini mi görsek artık. Sanki daha iyi olur gibi?
            csa
            İmamoğlu artık bu konudan başka bir konuda ağzını açmıyor. Bütün belediyenin tek problemi bu mudur yani ? Yok mu koca İstanbul'u ilgilendiren bir iş miş başka bir durum ? Yada bizim millet özellikle sadece bu vasat, önemsiz şeyleri mi seçiyor...
             rarero
             Ekrem İmamoğlu git gide chp zihniyetinde bir siyaset izlemeye başladı. Senin yapman gereken sessiz sedasız bir şekilde işlerini yapmak. Sürekli bir muhaliflik peşinde sürekli bir gösteriş yapma derdinde. Lütfen ama lütfen böyle kuvvetli bir kitleye sahipken bu desteği heba etme.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.