Ekrem İmamoğlu Açıklamaları (23 Kasım 2020)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Sağlık Bakanlığı'nın günlük açıkladığı koronavirüs verilerinin güvenirliği tartışma konusu olmaya devam ediyor. 22 Kasım'da bakanlık 139 kişinin hayatını kaybettiğini açıklarken, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, sadece dün 186 kişinin vefat ettiğini açıkladı. Ekrem İmamoğlu, "Bu konuda benim dilimin kemiği yok. Mecburum konuşmaya" diyerek, İstanbul’daki, “bulaşıcı hastalık” kaynaklı vefatlarla ilgili bilgiler paylaştı. İmamoğlu, Türkiye'de 139 vefat açıklanırken, İstanbul'da 186 kişinin hayatını kaybettiğini belirterek, "Ben şimdi ne yapayım yani; susayım mı, yutkunayım mı? Ben, uyuyamadım ki gece” ifadelerini kullandı. İmamoğlu daha sonra, “Defin sayımız, 450’lere doğru yürüyor. Yani yetiştiremiyoruz. Normal Kasım ayında bizim definimiz İstanbul’da 202, 190, 180 kişidir. Şu anda 450’ye doğru gidiyor. Bu kadar zor durumdayız. Bunu bilin” diye konuştu.
    furkanbozkurt
    Hafta sonu sokağa çıkma yasağından 2 saat sonra vaka sayıları düştü dediler. Aklımızla dalga geçmek artık bu
     dr.rock
     Ekrem beyi Mansur beyi Falan Baya seviyoruz İşallah ülke siyasetini onlara emanet eder cınım halkım
      cinayetvaraga
      ya ekrem işin gücün koronaya muhalefet olmak. tipik cehape zihniyetisin. mansur başkan gibi olsana azıcık. anca kürsüde terle, şakşakçılarınla tribünlere oyna. icraat görelim icraat!
       okadin
       Bu Turkuaz tabloya inanan kaldı mı hala ısrarla bu açıklamaları yapıyorlar. Evet yalan söylüyorlar ama çıkıp her gün bu kadar insan öldü demek yakınlarını kaybeden insanları yaralıyor.
        mrlawyerkk
        Ne Fahrettin Bey'i ne de tablosunu ciddiye almıyorum artık. İl valilikleri açıklasın günlük ölümü, vakaları. Off the record bilgileri alıyoruz ve günlük 50 bün vaka olduğunu biliyoruz.
         sedefartuny
         Ülkede hasta olmayan kaldı mı? Hala 5 binler 6 binler açıklanıyor. Ciddi ciddi size bu bilgi yeter alın bununla ne yapıyorsanız yapın kafası yaşıyorlar.
          detokssuyu
          Ben de uyuyamıyorum Başkanım. Göz göre göre bizi salak yerine koymaları, hiçbir önlem almamaları, önlem alıyormuş gibi gözüküp bir işe yaramayan saçmalıklarla insanların beyinlerini bulandırmaları uyutmuyor ne yazık ki.
           peripedia
           Yakında Ekrem İmamoğlu'nun bu verile ulaştığı kanalı kapatırlar. Demedi demeyin. Amaç gerçekleri halktan gizlemek olduğu için her yol ve türlü çelişki mübah tabi.
            rarero
            Ekrem İmamoğlu git gide chp zihniyetinde bir siyaset izlemeye başladı. Senin yapman gereken sessiz sedasız bir şekilde işlerini yapmak. Sürekli bir muhaliflik peşinde sürekli bir gösteriş yapma derdinde. Lütfen ama lütfen böyle kuvvetli bir kitleye sahipken bu desteği heba etme.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.