Eğlenceden ve Maceradan Anlamayan Erkeklerin Kendilerine "Efendi" Diyerek İşin İçinden Sıyrılma Çabaları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   camparice
   Arkadaşım, insan dediğin efendi olacak, saygılı olacak, sevgi dolu olacak, nerde ne konuşması gerektiğini bilecek, farklı hobileri olucak evet ama sırf sizin ağzınızda diğer erkekler kadar "şöyle yaptım, off şu gece ceydayı böyle avuçladım, kanka kızın göte bak, biriyle konuşuyorum ama diğer yirmi kişiden habersiz" vs demiyorsunuz diye size de madalya takamayız. Ve yine siz sırf bunları söylemiyorsunuz diye diğer eksik özelliklerinizi kapatarak "efendi bi insanım ben, benden bu kadar" deyip işin içinde sıyrılamazsınız. Efendilik, saygı duymak birbirine karşı zaten her cinsin bir insan olarak sorumluluğu. Ama siz farklı şeyler yapmaktan anlamıyorsanız, maceracı değilseniz, değişiklik sevmiyorsanız, espri anlayışınız yoksa ve birlikte gülemiyorsanız karşınızdakinizle kısaca SIKICI biriyseniz, "ben efendiyim"le öne geçemezsiniz bu da böyle biline.
    moon_night
    YORULDUM ARTIK YETER ÇOKLATLI SÜT BİLE SAKİNLEŞTİRMİYOR YA Birine devretcem bunu benim yerime atsın arada
     kania_
     Ben ruh hastası sewiyorum efendi olmasın bi zahmet.Sıkıcı insanlarla işim olmaz benim deli olsun hemde baya baya
      mevsimlerdensnbahar61
      Ne alaka yahu sakin bi kişiliği olması onu eğlenceden vs ekstremlikten uzak kılmaz bunu herkes dışarı yansıtmak zorunda değil ki
       kitaptakikurt
       çomarla buluşup zemzem suyu içerseniz karşılıklı çok efendi biri dersiniz tabi
        mrsnl33
        Kızın g.tune bakıp yorum yapmak maceraysa;Ben o maceranın anasını,avradını......
         gregory_
         Sen de kibar olmayi beceremiyorsan maceracayim , eglenceliyim diye siyrilamazsin. Dedigin gibi farkli seyler yapabilme kizin poposu hakkinda konusmayi maceracilik anlayanlar icinde gecerli olmali.
          sedefartuny
          Aynen ben efendiyim der iki kelime etmez, dans bile etmez. Ağır abi pozları oynar neredeyse. Efendi olmak bu değil beyler.
           merilolika
           bence efendiliktir ağırlıktır birilerini avuçlamayı bunu gerine gerine anlatmayı macera eğlence sanana da efendi denmez efendi olamayanda bok atar zaten
            mrlawyerkk
            Efendilik, maceracı ruh ve sıkıcılık bunları nasıl aynı cümle içerisinde kullandınız? Efendilik başka bir şey maceracı ruh başka sıkıcı olmak başka. Her efendi sıkıcı mıdır? Hayır. Her sıkıcı efendi midir? Yok ben bu işten çıkamam.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.