Efsane Film "Scarface" Tekrar Çekiliyor! Peki Eskisinin Yerini Tutar Mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   madashell
   1983'te hayatımıza giren ve Al Pacino'nun oyunculuğunu konuşturduğu film tekrardan çekilecekmiş. Senaryo Joel ve Ethan Coen kardeşlere emanet olacak. Bu sevindirici. "Fargo" dizisine bayılmıştım. Ama yine de insan tekrar çekilmesinin gereksiz olacağını düşünüyor. Bu kadar kült bi filmi çekmek boşuna çaba gibi sanki. Belki de güzel olur bilemeyiz.
    rainman3
    Çekmesinler be çekseler bile scarface demesinler ismine
     wisletful
     her ne kadar kötü olursa olsun , Tony Montana hatrına izlenir <3 <3 Toonyyyy
      sbstnbjk
      Yeniden çekilen filmlere karşı gereksiz bir önyargı var. (Bu filmler Remake olarak adlandırılıyor. Güzel bir türkçe karşılığı yok o yüzden remake olarak yazacağım.) Bırakın efsane kalsın gibi görüşler çoğunlukta ama çok başarılı olan remake filmler de hiç az değil. Örneğin 1983'te çekilen Scarface zaten bir remake film. Orijinali 1932'de çekilmişti. Ocean's Eleven, Vanilla Sky, The Departed(Köstebek), Insomnia, Casino Royale, Apocalypse Now, Mumya, 12 Monkey gibi çok beğenilmiş efsane olmuş birçok remake film var. Bırakın yeniden çeksinler. Güzel olursa izler eğleniriz. Kötü olursa yapımcılar kaybeder. Sizin gereksiz değer verdiğiniz o efsane filmler bir zarar görmez.
       jamiryuu
       Bir çok insan merak edip izleyecektir eminim izlenme rekoru dahi kırabilir fakat eskisinin yerini alamaz aga şey gibi düşünün kurtlar vadisi’nden kurtlar vadisi pusuya geçilmesi gibi bir şey
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.