Edis'in Yeni Şarkısı "Martılar"la Hispanik Müzik Videolara Göz Kırpışımız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   keladam
   Edis kardeşimin maşallah yakışıklı olmadığını düşünen yoktur heralde şu dünyada. Ayrıca kendisi de Türkiye'nin farklı bi markası diyebiliriz. Sempatik tavırları ve o puppy bakışlarıyla TR kızlarının bir numaralı aşkı kaldı ki ben dahil çoğu erkek de Edis kardeşi çok beğeniriz... belki bi tık da kıskanırız ama çaktırmıyoruz. Reis büyük dansçı ve hareketli bi insan. Yeni şarkısı da Amerikada vs gördüğümüz o Hispanik damarını tutturmuş. Tam yerinden kaldırıcı kalbini hop hop hoplatıcı sana kalça attırıcı ve salsa yaptırıcı bir şarkı olmuş. İnsan kanında akan Akdenizliği durduramıyor ve göbek atası geliyor bunu dinleyince. Hele de videoyu izleyince bana hak vereceksiniz. Herkes terli dans ediyor barın içinde. Edis reis çok hoş bir kadınla yakın temasta dansediyor ve puppy bakışlarıyla bu ablayı çoktan etkisi altına almış. Şükür ki TC simülasyonunda birileri global trendleri iyi analiz ediyor ve uygulayabiliyor. Edis dostum yürü arkandayız, senin kadar güzel kız düşüremesek de hayatta biz de bişiler yapmaya çabalıyoruz. Seviliyosuuuuun.
   https://www.youtube.com/watch?v=NPUTdqYUa9A
   https://www.youtube.com/watch?v=NPUTdqYUa9A
    garavel-usta
    Ya.ak gibi şarkı ya.ak gibi ses ve ya.ak gibi sözler ve ya.ak gibi klip
     eski_bi_tanidik
     Napak
      benita
      Puppy bakışlı mı?
       kania_
       Bu adamı Bi ara sewiyorum da artık gıcık kapıyorum. Şarkısıda hiç güzel değil.
        afrikalieskimo
        Herkesin eline bir şişe Coca-Cola ver al sana reklam. Öyle bir şarkı ve klip.
         nekadarterbiyesizsin
         barın içinde terli dansıyla kadınla yakınlaşmasına da bu kadar ağızı salyalarla akıp başlık açacak kadar ne hissettin acaba merak ediyorum uzun biyografi gibi bir şeylerde yazmışsın okumadım.
          mrlawyerkk
          Şarkı benim çok hoşuma gitti. İşte bu. Fark. Güzel ya da kötü kişiye göre değişir ancak farklı olduğunu kabul edelim. Tebrikler Edis.
           peripedia
           Beğenildi. Kulağıma çok değişik geldi. Cemal Can'ın iğrenç şarkısından sonra çok iyi geldi. Thanks Edis.
            helena22
            yav sizde de bu şarkı yazı, barları ve dansı özletmedi mi? özellikle de alacaktı ve benzeri yerlerde, zamanın olmadığı. edis sen ne güzel bir varlıksın yahu
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.