Ederiniz Nedir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr.rock
   Halkalı Acıbadem'de nöbetteyim, bi kokoş kadın girdi polikliniğe, yanında janti takım elbiseli bir adam, adamın kucağında bir bebek... Kadın kürkünü çıkartıp oturdu, bacak bacak üstüne attı, başladı bebeğin şikayetlerini anlatmaya. Muayenede hep adam tuttu bebeği, kadın uzaktan izliyor ve yönlendiriyordu. Ben içimden geçiriyorum "kılıbık" falan... Biraz öğretmen gibiyimdir poliklinikte annelere çıkışırım hatalarında, bebeğe iyi baksınlar diye, bi kaç defada "yalnız emzik vermiyoruz ilk ayda" gibi inceden fırçaladım. Neyse muayene bitti. Hasta gidince boşluktan istifade hava alalım diye kapının önüne çıktık bi arkadaşla. Gemi kadar bir mercedes, adam kapısını açtı, kadın bindi... Meğer şöförüymüş... Kadın bebeği bile tutmuyor, zenginliğe bak, oha falan oldum yani... Arkadaşa anlattım, "olm bu kadını az önce azarlıyordum ben ya" dedim. Güldü, "lan" dedi "ederin ne ederin, o hatun sana aylık 60-70 k verir, uzatma doktor, gel der, aha bura odan, aha 3 öğünde yemek, sadece benim bebemin doktoru olacaksın, ona bakacaksın, bakmaz mısın?" Dedim, valla bakarım :) Evet unicornlar Ederiniz nedir?
    gregory_
    Ödeyebilecekmisin ki merak ediyorsun??
     patronicee
     Ederimi yalnızca yaşam koşullarım belirler. Şuan sorsan para için hiçbir şey yapmam. Ama eğer söz konusu çocuklarımsa belki bazı şeyler duruma göre parayla yapılabilir.
      bright-wizard
      Beleş 😂
       busrawashere
       o kadından daha mükemmel olmam
        redblack
        Adli tabib yerinde degil, bi mahkum yakini geldi, tansiyon olculmesi gerekiyor, gelir misiniz? Tabibi taniyorum aradim, yanina ne olur ne olmaz kapril al, 18/9 uzerindeyse dil altindan alsin dedi. Tansiyonn aletini aldim, kapril aldim gittim adliyeye, mahkumun sucunu bilmiyorum ama hayvan gibi korunuyordu, jandarma koridorunun icinden itiş kakişlarla gectik, mahkum asansoruyle bodruma indik, iki nobetci er ve bi astsubayin oldugu odada elleri kelepceli, gomleginin dugmeleri acilmis, sandalyede oturan mahkumu gordum, astsubay kim oldugumu, ilaci vs sordu, adamin tansiyonu 20/10, dil altini verdim, 15 dk sonra tekrar olctum 13/8, işim bitti asansore yonelirken mahkum yakini 100 dolar verdi, almadim. Bu insani bir seydir. Yaptiginiz her seyin bi bedeli olmasina gerek yok.
         djsinemovic
         Para için hiçbir şey yapmam. Cağğnım ailem sağolsun priceless diyebiliriz <33
          imailahorsilahh
          Evet minik yünikorn Elon Musk'ın serveti olur.
           nickiharuto
           Çocuğunu sevgi ile kucaklayamayan. kalpsiz, ruhsuz zengin olsa ne. o çocuğa yazık. sevgiyi tada bilecek mi? hangi ücret o çocuğun sevgi eksikliğini karşılayabilir. sevgisiz büyüyen bir çocuğa hangi servet sevgi satın alabilir. Sevgiler.
            _lara_
            ömrümün sonuna kadar yiyosa bana bakıp bütün isteklerimi karşılasın😂 ederimi kimse karşılayamaz. babam zor zaptedio wodnswjsnwkw
             tsukyomi
             Sıkıysa SSCB'yi geri getir, bak nasıl shiba inu cinsi köpeğin oluyorum. Ederim budur.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.